lekarz Ludwik Zieliński

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

Podejście do pacjenta zerowe. Miałam wrażenie że sam lekarz ma problem ze słuchem, ponieważ nie słyszał moich pytań wgl na nie nie odpowiadał a jak zainteresował się jakimś to kazał mówić głośniej, bo nie słyszy. Opóźnienie w przyjmowaniu pacjentów ponad 2h. Badanie i wizyta trwała zaledwie 5 minut. Dał skierowanie do szpitala nie tłumacząc jak dalej z nim postępując mimo zadanych pytań. Na całe szczęście nie skorzystałam z niego i musialam iść zweryfikować wizytę prywatnie gdzie okazało się że wszystkie migdały mam zdrowe i nie wolno ich wycinać gdyz mogę zgubić odporność, a pan doktor stwierdził że są natychmiast do wycięcia ponieważ są strasznie zaropiałe. Okazało się później że źródło moich problemów jest zupełnie gdzieś indziej a przez Pana doktora mogłabym sobie ich jeszcze raz tyle dołożyć. Zupełnie odradzam i nie życzę nikomu do tego lekarza trafić.

Jednym słowem dramat , zero zainteresowania pacjentem , neguje wyniki badań radiologicznych , 3 wizyty zeby doprosić się o skierowanie na dalsza diagnostykę, argument czemu nie pada "bo nie ". Brak konkretnego wywiadu. Na koniec na skierowaniu wypisuje diagnozę "nowotwór złośliwy " i mówi zeby się nie przejmować tym co jest napisane .

Zdecydowanie polecam. Rok temu usuwał mojemu synkowi migdały, wszystko mi zawsze cierpliwie tłumaczył i mówił że nie ma głupich pytań kiedy chodzi o zdrowie dziecka bo mam prawo się denerwować. Po zabiegu chodziliśmy do tego lekarza do Multimedu na kontrolę, fakt że są kolejki, ale zdecydowanie warto poczekać.

Lekarz zapisujący tylko antybiotyki, nie interesuje się przyczyną, leczy tylko szybko skutki. Jestem po wizycie i prywatnej i publicznej. Nie ma czasu dla pacjenta, nie ma cierpliwości dla małego dziecka. Nie polecam, jeśli interesuje Was los Waszych dzieci

Gorąco polecam. Pomógł mi pozbyć się koszmarnych bólów glowy. Powodem były oczywiście zatoki.

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Trafiłyśmy do niego przypadkiem, gdy 2,5 letnią córkę nagle bardzo rozbolało ucho i akurat przychodnia, w której przyjmuje pan doktor miała w tych godzinach dyżur. Całe szczęście! Okazało się, że córka miała ostre zapalenie ucha, a w drugim już się zaczynało... Po 5 dniach córka była całkowicie zdrowa. Doktor ustala częste wizyty kontrolne, w ciągu 6 dni były ich aż 3 (1 gdy uszko bolące i było czyszczenie, 2 kolejne w celu obserwacji i kontroli).

Mi pan doktor usuwał migdały w pełnej narkozie w Eskulapie w październiku 2012r., migdały miałam bardzo zniszczone i w strzępach. Opieka przed i po zabiegu bardzo fachowa i przyjazna. Chociaz zabieg był prywatny wizyty kontrolne po zabiegu juz na kase chorych. Polecam wszystkim tego profesjonalistę dr Zielińskiego. Dziękuję mu za jego fachowość i ludzkie podejście.

Wspaniały człowiek, kompetentny i wykwalifikowany lekarz. pan Doktor usuwał mi migdałki we wrześniu 2012, jestem bardzo zadowolona.