lekarz Luiza Greczko

Lekarz rodzinny

Lekarz, któremu w pełni ufam, a trochę kłopotów ze zdrowiem mam wykraczających poza sezonowe przeziębienia niestety. Zdarzało się, ze trafniej dobierała leczenie od lekarza specjalisty. Zorganizowana, kompetentna, nie ma kłopotu z odp na dodatkowe pytania, skierowaniami do specjalisty czy na badania, nie ma godzinnych poślizgów z umówiona wizyta. Mi akurat jej sposób bycia odpowiada, sama nie jestem wylewna😀 Od lekarza wymagam trafienia z diagnoza i odp leczenia, od wsparcia i pogadanek mam przyjaciół

Bardzo kompetentna pani doktor, za każdym razem wiedziała co przepisać, może wydaje się z pozoru wyniosła ale nie jestem dzieckiem żeby lekarz głaskał mnie po główce, tylko żeby mi pomógł.

Jestem bardzo zadowolona. Szybka diagnoza. Informacje o leczeniu wyczerpujące. Pani doktor bardzo miła i uprzejma. To była nie pierwsza moja wizyta u Pani doktor.

Nie znam gorszego lekarza. Nie dość,że jest bardzo wyniosła, niegrzeczna, to punktem kulminacyjnym jest to,że będąc lekarzem NIE WIE co należy do jej obowiązków, oraz co może a czego nie. Nie będę się wdrążać w szczegóły, ale ja zostałam potraktowana przez nią lekceważąco. Recepty, którą każdy lekarz rodzinny ma obowiązek wypisać oznajmiła,że mi nie wypisze,ponieważ jej nie wolno. Zamiast się z nią kłócić, uwierzyłam jej na słowo bo nie chciałam podważać jej autorytetu, natomiast zaraz po wizycie zaczęłam dowiadywać się od innych lekarzy i specjalistów,że to co zrobiła Pani Greczko, było absolutnie niekompetentne.

Popieram opinie innych osób, że pani dr jest wyniosła, arogancka,humorzasta. Sprawia wrażenie osoby, która męczy się pracując z ludźmi...

najgorsza pani doktor z którą się spotkałam, strasznie nerwowa, brak kompetencji, NIE POLECAM !!!!!!!

Dzięki Pani L.Greczko wreszcie zostałam prawidłowo zdiagnozowana i właściwie leczona. Jestem bardzo wdzięczna Pani Doktor za właściwe podejście do pacjenta(czyli do mnie:)). Szkoda wielka że juz nie pracuje Pani w Termedice.:( Pozdrawiam Panią i życzę dalszych sukcesów i zadowolonych pacjentów.

Pozdrawiam Panią i życzę dalszych sukcesów i zadowolonych pacjentów.

Kocham Ją:-)Nigdy jeszcze się nie zdarzyło, by mnie nie wysłuchała, osłuchała, zdiagnozowała et caetera. Wszystkich tych, którzy twierdzą, że Ona jest wyniosła, arogancka itp - odsyłam do psychiatry, tam ich miejsce.

Jestem kolejną zadowoloną pacjentką. Pani doktor jest być może chłodna i mało się uśmiecha ale idąc do lekarza nie na tym mi zależy. Jest kompetentna, nie ma problemu z wypisaniem skierowania, zapytana wszystko dokładnie tłumaczy. Nie ma problemu z wypisywaniem l4 jeśli trzeba, znam przypadki, że stanowczo doradzała pójście na zwolnienie. Może antybiotyków chętnie nie wypisuje, ale ja uważam że to duży plus, antybiotyki w ostateczności. Przy tym nie czeka się w kolejkach, umówiona wizyta na konkretną godzinę, nie trzeba stać godzinami w kolejkach do rejestracji.

Bardzo niesympatyczna Pani. Zapisałam się do niej, czego naprawdę żałuję. Na pewno w najbliższym czasie zapiszę się do innego lekarza. Nie polecam.