dr Łukasz Babczyński

Ortodonta, Stomatolog

Niesamowity lekarz. Trafilam do niego, poniewarz moja poprzednia ortodontka wypaliła się zawodowo. Dlatego byłam w szoku jakim profesjonalistą jest dr Łukasz. Tyle różnych nowoczesnych metod leczenia, miły personel wszystko idzie bardzo sprawnie. Jeśli inni otrodonci chcą wam wyrwać zęby, skonsultujcie to jeszcze. Ja juz tak stracilam dwójkę, o malo co jeszcze trójki, bo wedłu g poprzedniej ortodontki na te zęby nie było miejsca. A dr Babczynski na nowo robi miejsce na te zęby. Mam pelne zaufanie do dr Baczyńskiego, polecam.

Niesamowity lekarz. Trafilam do niego, poniewarz moja poprzednia ortodontka wypaliła się zawodowo. Dlatego byłam w szoku jakim profesjonalistą jest dr Łukasz. Tyle różnych nowoczesnych metod leczenia, miły personel wszystko idzie bardzo sprawnie. Jeśli inni otrodonci chcą wam wyrwać zęby, skonsultujcie to jeszcze. Ja juz tak stracilam dwójkę, o malo co jeszcze trójki, bo wedłu g poprzedniej ortodontki na te zęby nie było miejsca. A dr Babczynski na nowo robi miejsce na te zęby. Mam pelne zaufanie do dr Baczyńskiego, polecam.

Gorąco polecam doktora, chodzę kilka lat ale bardzo dobry oraz godny polecenia specjalista, miałam bardzo krzywe zęby nosząc aparat ortodontyczny wybrany przez pana doktora oraz przez regularne wizyty i kontrole mam teraz piękne proste ząbki. NAPRAWĘ POLECAM

Z ogromną przyjemnością wystawiam w pełni zasłużony, pozytywny komentarz dla doktora Babczyńskiego u którego leczyłem się górnym i dolnym aparatem stałym. Podejście Pana doktora do pacjenta i indywidualne traktowanie każdego jest naprawdę godne podziwu i podwójnego szacunku. Profesjonalne podejście,opracowywanie planu leczenia wprost zadziwia. To skromny i miły człowiek Ogromnie się cieszę,że było dane nam się spotkać. Jakub :)

Według mnie to dobrze że tłumaczy wszystko dokładnie, wcześniej się z takim nie spotkałam. Jestem w 100% zadowolona z leczenia, które nadal trwa. Efekty super, tylko trzeba zrozumieć co jest możliwe do uzyskania a co graniczy z cudem, chociaż i takie rzeczy czasem doktor wyczynia! Polecam gorąco

Leczyłam moje zęby u pana doktora i muszę powiedzieć, że jestem baardzo zadowolona. O wszystko można go zapytać, wyjaśnia wszystkie wątpliwości, do pacjentów podchodzi indywidualnie i mogę powiedzieć, że jest godny zaufania. Patrzy na dobro pacjenta, a nie na pieniądze. W grudniu zdjęłam aparat i cieszę się pięknym uśmiechem ;)na wizytach nie bałam się niczego, bardzo miły, uprzejmy i taki radosny, aż miło przebywać w jego towarzystwie. Personel równie wspaniały. Oby było więcej takich lekarzy.

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Mysłowice"?

Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog
NZOZ "Happy Dent" Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna
www.happydent1.pl ul. Krakowska 47
Radomsko
Zakład Opieki Zdrowotnej "ELMADENT" s. c.
Szpitalna 14
41-300 Dąbrowa Górnicza

Robert Fidyk

SANTE
ul. Kasprzaka
41-303 Dąbrowa Górnicza

ulica Majakowskiego 18 C
41-300 Dąbrowa Górnicza

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Czwórka" Sp. z o.o.
Wyspiańskiego 19
41-400 Mysłowice