lek. med. Łukasz Bartkowiaklek. med. Łukasz Bartkowiak - zdjęcie profilowe

Laryngolog

Specjalista Laryngolog.
tel: 784 786 645
e-mail: lukasz.bartkowiak@orl24.pl
Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
Od 2005 ...

Specjalista Laryngolog.
tel: 784 786 645
e-mail: lukasz.bartkowiak@orl24.pl
Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
Od 2005 do 2013 zatrudniony w Klinice Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu ul: Przybyszewskiego.
Członek Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów - Chirurgów Głowy i Szyi.
Zainteresowania zawodowe obejmują techniki endoskopowe w otolaryngologii, nowoczesne metody diagnostyczne, telemedycyna.
Serdecznie zaprasza pacjentów powyżej 7 roku życia.
W gabinecie ORL24 wykonywana jest diagnostyka endoskopowa w jakości HD za pomocą endoskopów firmy STORZ oraz toru wizyjnego firmy STRYKER.
Koszt konsultacji 100 zł
Usługi dodatkowe:
Płukanie ucha w cenie wizyty.
Endoskopia nosa w znieczuleniu miejscowym 60 zł.
Videolaryngoskopia - 60 zł.

Po wizycie jestem pod ogromnym wrażeniem. Pan Doktor jest bardzo dobrym specjalistą. Pochodzi indywidualnie i profesjonalnie do każdego pacjenta i jego choroby.

Kapitalny lekarz z pasją i powołaniem, mocno świadomy pełnionej misji, z dużą atencją wsłuchujący się w potrzeby pacjenta. Z całą odpowiedzialnością polecam Pana Bartkowiaka zwłaszcza tym którym w poszukiwaniu pomocy i zrozumienia zaczyna brakować sił...

co do kompetencji się nie wypowiadam , byłem 2 razy i chyba o 2 za dużo, bo taki dobry jest doktor, wystarczy raz i można wszystko wiedzieć.

Bardzo dobry specjalista,kompleksowe badanie,trafna diagnoza,opieka po wizycie.Indywidualne podejście do pacjenta,czas i serdeczność.Wysoki profesjonalizm.Bardzo gorąco polecam!!!!! Zadowolona pacjentka.

Pan Doktor, jest najbardziej kompetentnym i sympatycznym lekarzem jakiego poznałam. Po kilku latach "walki" z zapaleniami ucha dzięki niemu mam to już za sobą. Kompleksowe badanie i wywiad, dobrze dobrane leki i przede wszystkim wyjaśnienie choroby i przebiegu leczenia! Pozdrawiam mailowapacjentka

Młody, ale już bardzo dobry specjalista. Polecam!

Młody, ale już bardzo dobry specjalista. Polecam!

Wspaniały specjalista, bylam u niego na ostrym dyżurze, szybka trafna diagnoza, po 3 dniach zapomniałam o chorobie. polecam

Ja także trafiłam na ostry dyżur na Przybyszewskiego do tego samego lekarza. Jestem zachwycona. Chodziłam od miesięcy niewyleczona a raczej leczona przez lekarkę rodzinną. Pomijam że lekarz rodzinny odmówił mi skierowania do specjalisty. Zdesperowana poszłam na ostry dyżur. Po godzinie miałam diagnozę, leczenie. Gorąco polecam doktora Bartkowiaka!

Bardzo mily delikatny i kompetentny lekarz, mimo ze znalazlam sie na ostrym dyzurze bez zadnych problemow czy zbednego czekania zostalam przyjeta, zdiagnozowana, zaaplikowano mi juz na miejscu leki a z gabinetu wyszlam z recepta oraz wskazowkami odnosnie dalszego postepowania. Mysle ze otolaryngologia na przybyszewskiego jest jedna z najlepszych w poznaniu ( to rowniez opinia innych poznanskich lekarzy ktorych radzilam sie gdzie udac sie z moim problemem)