dr n. med. Łukasz Bartochowski

Ortopeda

Bardzo dobry lekarz, z powołania. Niezwykle miły, odpowiada na pytania, tłumaczy cierpliwie. Mam do niego ogromne zaufanie. Polecam z czystym sercem !!! Dziękuję Doktorze :)

Najlepszy lekarz do jakiego trafiłem.przyniosłem na wizytę płytę z MRI i opis ,pierwsze co zrobił to odpalił płytę wogóle nie patrząc na opis w ten sposób udowodnił swój talent i profesjonalizm.Po za tym pan doktor sam jest aktywny fizycznie i wie o co chodzi. A jego podejście do pacjenta to bajka . Pozdrawiam

Wspaniały specjalista! Z dużą otwartością i poczuciem humoru diagnozuje, daje wskazówki i pomaga pacjentom. Oby więcej takich lekarzy. Jestem bardzo zadowolona z wizyt.

Bardzo kompetentny, a przy tym sympatyczny lekarz. Potrafi doskonale nawiązać kontakt z pacjentem i namówić nawet na trudne leczenie - niestety, konieczne. Przyjmuje w ramach NFZ i poświęca każdemu choremu tyle czasu, ile trzeba, by postawić właściwą diagnozę. W szpitalu nadal interesuje się skierowanym przez siebie pacjentem, nawet jeśli ten trafił pod opiekę innego lekarza. Polecam! Krystyna Milejczak

Trafiłem do tego lekarza z polecenia znajomego. Wizyta trwała z 30 minut. Dużo rozmawialiśmy. Ma dużo cierpliwości do tłumaczenia o co chodzi w schorzeniu. Wszystko można było zrozumieć. Nie było problemu z koniecznymi badaniami.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Poznań"?

WCM Remedium
60-479 Poznań
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114