lekarz Łukasz Białek

Ortopeda

super lekarz operowal mojego syna lekarz godny polecenia jest bardzo uprzejmy odpowiada na wszystkie pytania

Lekarz młody, lecz bardzo kompetentny i wzbudzający zaufanie. Operował mi zerwane ścięgno Achillesa i nadzoruje leczenie, które przebiega bardzo dobrze. Rozpoznanie, opis przypadku i proponowane zalecenia przekazuje wydrukowane, co jest bardzo pomocne dla pacjenta, jak i rehabilitanta. Dodatkowo jest sympatycznym, uśmiechniętym człowiekiem.

Lekarz młody, lecz bardzo kompetentny i wzbudzający zaufanie.

Jakieś pół roku temu miałem rekonstrukcję więzadła krzyżowego u dr Białka. Wszystko poszło sprawnie i w miłej atmosferze a wizyty kontrolne to tylko potwierdziły. Polecam!

A ja miałam zabieg półtora miesiąca temu na kolano, artroskopie. Od tej pory kolano przestało mnie całkowicie boleć. Chodziłam państwowo w Nowej Dębie i dostałam skierowania na wszystkie badania i rehabilitacje tylko oczywiście trzeba długo czekać bo kolejkę ma długą. Jest miły i uprzejmy, a w szpitalu to mimo że cały czas operował i tak przyszedł porozmawiać i znalazł czas dla pacjentów.

No niestety zgadzam sie z poprzednikiem... Lekarz zdecydowanie troche za bardzo cwaniakuje a opinie no coz... Nie ma takiej rzeczy ktorej by internet nie przyjal. w moim przypadku jego diagnoza niestety sie nie sprawdzila... Dopiero po szeregu konsultacji dowiedzialam sie co takiego mnie dopadlo. Owszem sympatyczny czlowiek ale to niestety nie wszystko.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Łańcut"?

Boguslaw Rydzak

Ortopeda dziecięcy