lekarz Łukasz Białek

Ortopeda

super lekarz operowal mojego syna lekarz godny polecenia jest bardzo uprzejmy odpowiada na wszystkie pytania

Lekarz młody, lecz bardzo kompetentny i wzbudzający zaufanie. Operował mi zerwane ścięgno Achillesa i nadzoruje leczenie, które przebiega bardzo dobrze. Rozpoznanie, opis przypadku i proponowane zalecenia przekazuje wydrukowane, co jest bardzo pomocne dla pacjenta, jak i rehabilitanta. Dodatkowo jest sympatycznym, uśmiechniętym człowiekiem.

Lekarz młody, lecz bardzo kompetentny i wzbudzający zaufanie.

Jakieś pół roku temu miałem rekonstrukcję więzadła krzyżowego u dr Białka. Wszystko poszło sprawnie i w miłej atmosferze a wizyty kontrolne to tylko potwierdziły. Polecam!

A ja miałam zabieg półtora miesiąca temu na kolano, artroskopie. Od tej pory kolano przestało mnie całkowicie boleć. Chodziłam państwowo w Nowej Dębie i dostałam skierowania na wszystkie badania i rehabilitacje tylko oczywiście trzeba długo czekać bo kolejkę ma długą. Jest miły i uprzejmy, a w szpitalu to mimo że cały czas operował i tak przyszedł porozmawiać i znalazł czas dla pacjentów.

No niestety zgadzam sie z poprzednikiem... Lekarz zdecydowanie troche za bardzo cwaniakuje a opinie no coz... Nie ma takiej rzeczy ktorej by internet nie przyjal. w moim przypadku jego diagnoza niestety sie nie sprawdzila... Dopiero po szeregu konsultacji dowiedzialam sie co takiego mnie dopadlo. Owszem sympatyczny czlowiek ale to niestety nie wszystko.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Łańcut"?

Gabinet Prywatny
Lubaczów