lekarz Łukasz Błaszczyk

Nie dam full 5 gwiazdek tylko dlatego ze zbyt krótko znam tego lekarza. Ale na podstawie wizyty i wykonanej gastrokopii stwierdzam: uprzejmy, rzeczowy, słucha pacjenta. Obsługa aparatu endoskopowego - super, zero dziwnych ruchów, szarpania.

Brakuje mi słów, żeby wyrazić swoją wdzięczność Profesjonalizm życzliwość empatia Przemiła atmosfera Polecam Dziękuję p doktorze

Dr. Naszym leczy moją córkę. Brakuje mi słów aby wyrazić swoją wdzięczność...myślałam że takich lekarzy już nie ma....to człowiek niesamowicie oddany choremu, prawdziwy lekarz z powołania. Można na niego liczyć w każdym przypadku w czasie kiedy jest się pacjentem i w czasie kiedy wraca się do domu a leczenie jeszcze musi potrwać. Dr Łukasz Błaszczyk nadal jest Twoim lekarzem ...tak to widzęi nie potrafię być bardziej wdzięczna niż jestem...dziękuję doktorze.

Bardzo sympatyczny i kompetentny Pan doktor.Widac ze praca to jego pasja.Bardzo dokladnie potrafi wszystko wyjasnic.Do pacjenta ma super podejscie ,mily ,usmiechniety jesli trzeba wykonac dodatkowe badania nie ma zadnego problemu.

Pan Łukasz Błaszczyk zajmował się mną po tym jak przywiozła mnie karetka z wypadku. Kompetentny i miły lekarz, który znalazł czas żeby wytłumaczyć mi wyniki badań i udzielił porady odnośnie dalszego leczenia. Jestem mu bardzo wdzięczna.

Wspaniały lekarz: uprzejmy, miły a zarazem konkretny. Działa na pacjentów jak balsam, dla każdego znajdzie czas i miłe słowo. Cierpliwy, pełen empatii, bardzo dokładny i kompetentny lekarz. Zarówno przed jak i po zabiegu cierpliwie wyjaśnia i odpowiada na każde pytanie. Pan Łukasz to znakomity specjalista i poprostu dobry człowiek. Miałam wielkie szczęście, że trafiłam na niego.:)

Moja mama byla przyjeta do szpitala przez p.Lukasza. Opieka jaka otrzymala byla wysmienita. Pan Lukasz nie tylko przyjal do szpitala, ale tez aktywnie sledzil przebieg leczenia mojej mamy, co dalo to moim rodzicom poczucie bezpieczenstwa przed najstraszniejszym przezyciem w ich zyciu. Kompetenja, rzetelnosc leczenia, fachowosc w pelni tego znaczenia, jak i uprzejmosc- to solidne podstawy pana Lukasza.