dr n. med. Łukasz Borucki

Laryngolog

Serdecznie polecam Doktora Boruckiego, kompetentny i mega specjalista w swojej dziedzinie jak i nie tylko co jest w tych czasach rzadkością

Bardzo dobrze wykonał zabieg septoplastyki , całkowicie bezboleśnie nawet na drugi czy następne dni.super

Bardzo dobry laryngolog, od razu prawidłowo ocenił moją chorobę i doskonale pokierował leczeniem. A przy tym miły, uprzejmy, wszystko dokładnie wyjaśnia i poświęca pacjentowi dużo czasu. Prawdziwy Lekarz z powołania. Bardzo dziękuję, Doktorze! Honorata

Honorata

Odradzam konsultacje u pana doktora-megalomania, brak odpowiedzialności za niewyleczoną chorobę pacjenta

lekarz z powolania nie lekcewarzy pacjeta naprawde warty polecenia.operowal mojego meza bardzo powazna operacje.DZIEKUJEMY PANE DOKTORZE

Doktor Borucki to bardzo kompetentny i budzacy zaufanie lekarz. Odpowiednie podejscie do pacjenta daje poczucie bezpieczenstwa. Ten lekarz to tez czlowiek bardzo empatyczny. Polecam z calego serca.

Lekarz bardzo kompetentny, sympatyczny, najlepszy. Goraco polecam!

Lekarz bardzo kompetentny, sympatyczny, najlepszy. Goraco polecam!

,,Bardzo miły i Kompetentny lekarz,,Przeprowadzał u mnie operacje na Perlaka,,Polecam Bardzo Tego Pana,,,Doskonały Fachowiec,,

Z pewnością polecam tego lekarza , zna się doskonale, uprzejmy i z pewnością nie będę szukać innego lekarza ,kontakt z dziećmi wspaniały cierpliwy i spokojny

Lekarz niby OK, jak na pierwszy kontakt. Diagnoza trafna. Leki właściwe. Jest tylko jedno ale: rozumiem, że wizyta prywatna i diagnoza kosztuje - OK, ale żeby za kontrolę po tygodniu leczenia (trwająca ok. 5 min) brać tyle co za pierwszą wizytę i diagnozę - PRZESADA!