lekarz Łukasz Drozd

świetny fachowiec, z wyczuciem, wie gdzie ile czego dołóżyć żeby nie było przesadzonego efektu. Widać, że bardzo dobrze zna się na medycynie estetycznej, co sprawia, że szybko zyskuje zaufanie klientki. Mnie "kupił" w 100% :) Zdecydowanie polecam!

Regularnie chodzę do doktora Drozda na wampirzy lifting i musze powiedzieć, że bardzo sobie chwalę tą metodę. Jestem osobą dość młodą ale niestety ze sporą ilością zmarszczek. Na szczęście nie są głębokie i takimi zabiegami łatwo mogę sobie z nimi poradzić. Skóra tez jest bardziej lśniaca i taka świeża. Od kiedy trafiłam "pod igłę" Doktora, to naprawde wyglądam na swój wiek. Polecam gorąco.

W Rzeszowie chodzę tylko do niego. Robiłam laser na pozbycie się przebarwień na twarzy oraz mezoterapię osoczem bogatopłytkowym, co sam doktor mi polecił i efekt jest wyśmienity.To jest dokładnie o chodziło- czylipozbycie się plamek i rozświetlenie takiego szarawego odcieniu. Jestem też już zapisana na powiększenie ust i jestem pewna, że będę zadowolona!

To SPA nie dorównuje żadnemu innemu w Rzeszowie. Trafiłam tam przypadkiem, jak nocowałam w Hilton Garden Inn- recepcjonistka zaprosiła mnie do zwiedzenia (bo dopiero co otworzyli). Dlaczego jest takie wyjątkowe? Bo łączy ze sobą opcję relaksu z możliwością wykonania zabiegów hi tech, z czego oczywiście od razu skorzystałam. :) Dużo ciekawych sprzętów, bardzo miła obsługa- zwłaszcza własnie dr. Drozd! To bardzo dobry specjalista. Jak tylko nocuję w Rzeszowie, to nie wybieram innego miejsca niż w Millenium Hall.

Nie znam lepszego specjalisty u nas w mieście! Jest bardzo delikatny i skrupulatny. U dr. Drozda robię nici i powiększanie ust i muszę przyznać, że zabiegi są wykonywane bardzo profesjonalnie. O ile usta już wcześniej robiłam u kogoś innego i oczywiście widzę ogromną różnicę na plus o tyle na nici pierwszy raz namówił mnie właśnie Pan Doktor. Efekt jest olśniewający- pozbyłam się sińców pod oczami i delikatnie wygładziły się zmarszczki. Oko jest jakby właśnie "bardzij lśniące" Polecam!

Zdecydowanie polecam! Dr Drozd już kilka razy powiększał mi usta i zawsze do niego wracam, bo nigdy nie przesadził, słuchał moich wymagań. Co prawda nie znam się na wstrzykiwanych preparatach ale utrzymują się długo, nie robią się grudki więc w moim mniemaniu w porządku.