lek. med. Łukasz Firkowskilek. med. Łukasz Firkowski - zdjęcie profilowe

lek. med. Łukasz Firkowski

Gastroenterolog, Internista, Gastrolog

Jestem lekarzem, absolwentem Śl.U.M. w Katowicach. Posiadam specjalizację z chorób wewnętrznych i gastroenterologii. Jestem osobą stale podnoszącą swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych konferencjach naukowych, wykładach itp. Ukończyłem m.in. kurs endoskopii górnego odcinka przewodu pokarmowego oraz kurs USG jamy brzusznej etc.

Lekarz prowadzi mnie już od kilku lat i zawsze, ale to zawsze okazuje szacunek, czas, odpowiada na wszystkie moje pytania, a co najważniejsze bez wahania przepisuje wiele badań i doskonale dobiera leki. Spotkać Doktora w przychodni czy na oddziale szpitalnym to prawdziwa przyjemność. Dziękuję

Świetny lekarz, pełen profesjonalizm i przesympatyczny człowiek. Serdecznie polecam.

Przesympatyczny lekarz z ogromną wiedzą, który naprawdę chce pomóc swoim pacjentom. Pierwszy i jak dotąd jedyny, któremu ufam w 100%. Pełen profesjonalizm. Serdecznie dziękuję za pomoc i cierpliwość!

Panie Doktorze - dziękuję!!! Przywrócił mi Pan wiarę w służbę zdrowia. No, może nie całą ;-) Dzięki Panu, Pana pomocy, dziś potrafię już nawet żartować z moich przypadłości. Dziękuję!

Lekarz z prawdziwym powołaniem. Rzetelnie i dociekliwie zajmuje się pacjentem, otacza opieką. Pan doktor wykazuje się ogromną wiedzą, a pacjentowi przekazuje ją w sposób jasny i zrozumiały. Lekarz godny polecenia!

Wciąż poszukujesz "Gastroenterolog Będzin"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Oddział Leczenia Jednego Dnia
Żeromskiego 2

Paprocańska 137d
Tychy
Mydlice
Dąbrowa Górnicza
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Leczenie Ambulatoryjne
ulica Piłsudskiego 41
NZOZ Zdrowe Serce