Łukasz Fudala

Dietetyk

Polecam pana Łukasza! Pomógł mi nie tylko zrzucić 30 kg ale przede wszystkim znowu uwierzyć w siebie.

Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc jaką otrzymałam przez Pana Łukasz. Dzięki indywidualnej diecie i treningom schudłam po ciąży 12 kg. w sposób bardzo zdrowy dla organizmu bo kilogram na tydzień. Dietę wprowadziłam jeszcze jak karmiłam dziecko. Mimo że ilości jedzenia były skąpe ale częste nie straciłam pokarmu. ja chudłam a moja dzidzia rosła i była najedzona. Dieta nauczyła mnie racjonalnego i zdrowego żywienia. Wyniki utrzymują się po dziś dzień oczywiście nie zapomniałam o zdrowym jedzeniu i o aktywności fizycznej.Dziękuje jeszcze raz .

Serdecznie polecam Pana Łukasza, jest to profesjonalista w każdym calu. Na początku zależało mi na spadku masy ciała, ale dzięki dobrze dobranej diecie, cały plan żywieniowy przestał byc "dietą" tylko moim nowym sposobem odżywiania. Zawsze miły, uśmiechnięty, chętnie doradzi w razie jakichkolwiek pytań. Oby więcej takich specjalistów! Moje rezultaty? -13kg w 4.5 miesiąca, bez głodówek i wielkich wyrzeczeń, dodatkowo zyskałam nowe życie i uświadomiłam sobie, że jemy po to żeby życ, a nie żyjemy po to żeby jeśc :)

Zdecydowanie polecam pana Łukasza. Spotkania przebiegają w miłej i przyjemnej atmosferze. Przeprowadza szczegółowy wywiad, wspólnie z osobą zainteresowaną ustala cele i drogę, którą należy pokonać. Nie bagatelizuje niczego, a dietę dobiera również w oparciu o wyniki. Jeśli tylko stosuje się do jego zaleceń to bardzo szybko można rezultaty poczuć i zobaczyć. Duży plus za niestosowanie żadnych suplementów (chociaż w moim przypadku może nie były wymagane). Podany koszt wizyty to cena za 3 wizyty.

Pan Fudala to prawdziwy profesjonalista, zlikwidował moje problemy zdrowotne bardzo szybko a do tego w końcu widać mi mięśnie a nie tłuszcz. Spełnił moje oczekiwania więcej niż w 100%. Przede wszystkim jest konsekwentny i konsekwencji w działaniu wymaga. Absolutnie polecam wszystkim :)

Pan Łukasz jest miły i wzbudza zaufanie, zapewne jest też osobą kompetentną. Co do mojej osoby, to ze smutkiem muszę stwierdzić, że nie spełniły się moje oczekiwania, ba! znacznie lepsze wyniki miałam podczas samodzielnych eksperymentów z dietą.

Jestem z wizyty u pana Fudali bardzo zadowolona. Mam doskonale dobrana dietę do mojego stylu życia, dlatego zupełnie nie odczułam tego, ze się odchudzam. Nie czuję się głodna, osłabiona czy zła... Polecam wszystkim tym, którzy mają już dosć eksperymentowania ze swoim zdrowiem.

Moja wizyta u pana Łukasza zakończyła się utratą 15 kg w ciągu 4 miesięcy. Bez głodówek, głupich diet no i przede wszystkim bezpiecznie! Chciałam jeszcze raz w tym miejscu podziękować za pomoc i przywrócenie wiary w swoje możliwości. Renata

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pana Lukasza cena za wizyte mile mnie zaskoczyla jak rowniez podejscie do pacjeta bylo bardzo profesjonalne. Dla mnie wizyta u Pana Lukasza byla bardzo satysfakcjonujaca.

Bardzo dobry specjalista! Jasno i zrozumiale uczy, jak stopniowo wprowadzać zmiany w swoim życiu, aby zgubić zbędne kilogramy. Jestem bardzo zadowolona z kolejnych wizyt w Harmonii Ciała, jeszcze bardziej z kolejnych kilogramów, których mi ubywa. Z czystym sercem polecam Pana Łukasza!