Łukasz Garbień

Fizjoterapeuta

Całe życie trenowałam sztuki walki, taniec i inne sporty siłowe, które doprowadziły do kilkukrotnego skręcenia stawów skokowych. wizyty u lekarzy były bezowocne, wszyscy twierdzili, że w stawach są dziury i dlatego nie widać już kostki, opuchlizna. Pana Łukasza poleciła mi przyjaciółka.Dokładna diagnoza Pana Łukasza wykazała, że obrzęki stawów nie są wynikiem skręcenia stawów, a nieprawidłowej pracy trzewi i ciśnienia wewnątrz brzusznego, blokad nerek i żyły wrotnej. Po pierwszej wizycie, czułam lepszą pracę narządów oraz ulgę. Minęły mi także problemy z autoagresją, która była na pierwszej wizycie silnie odczuwana, manifestowała się zaciskaniem pięści i palców, stopy również zmieniły temperaturę , nie muszę już spać w skarpetach.Mam wrażenie, że przestałam się dusić. Przede wszystkim, świetne podejście do problemu i samego człowieka. Pozytywny i uśmiechnięty. Dobiera odpowiedni rodzaj terapii manualnej do schorzenia z jakim przychodzisz. Proponuje zestawy ćwiczeń. Idąc do zwykłego lekarza widzimy, że skupia się on na jednej rzeczy skutku jakiegoś schorzenia, nikt z nich nie szuka przyczyny , co w przypadku diagnozy Pana Łukasza , jest na pierwszym miejscu. Rozmowa z nim daje dużo do myślenia. Chyba mogę śmiało stwierdzić, że Pan Łukasz nadaje się również na psychoterapeutę. Na wizycie pytać i niczego nie ukrywać. Zaraz po swojej terapii, wcisnęłam do niego koleżankę, cierpiącą na bóle kręgosłupa, nie mogła prowadzić nawet auta, po jednej wizycie ból ustał. Korzystała wcześniej z masaży tajskich i akupunktury, wszystko uśmierzało ból na chwilę, nikt jednak nie postawił jej konkretnej diagnozy, ani ortopeda, ani terapeuta. Dopiero u Pana Łukasza dowiedziała się co powoduje taki problem z zwyrodnieniem, zalecił jej ćwiczenia i 3 wizyty. Serdecznie Polecam

Fantastyczny człowiek z ogromną wiedzą, dzięki któremu moje migreny i zaciskanie szczęki należą do przeszłości. Wszystkim bardzo polecam!

Zgłosiłam się do Pana Łukasza z rwą kulszową - znaczną ulgę odczułam już po pierwszej wizycie a po kilku pozbyłam się dolegliwości i to nie tylko dotyczących bezpośrednio rwy, ale takich których nie wiązałam z układem ruchu jak mrowienie w palcach, skurcze łydek czy utrudniający zasypanie zespół niespokojnych nóg. Ponieważ cały czas niedowierzałam, że nie wróci, czekałam z wystawieniem kilka miesięcy, ale teraz z całą pewnością mogę polecić Pana Łukasza, bo cały czas czuję się świetnie.

Zdecydowanie polecam Pana Łukasza. po kompleksowej i bardzo szczegółowej ocenie mojego stanu, Pan Łukasz dobrał metody leczenia, które pozbawiły mnie bólów głowy i kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Męczyłam się ze swoimi dolegliwościami od kilku lat, chodząc od lekarza do lekarza, nikt nie miał pomysłu, trafna diagnoza i leczenie Pana Łukasza, sprawiły że od kilku miesięcy jestem bez bólu.