dr n. med. Łukasz Gilowski

Polecam !!! Wszystko profesjonalnie , spokojnie i w miarę tanio jak na dzisiejsze czasy. Byłem zaledwie 3 razy ale jestem zadowolony i zostanę tutaj na stałe....

Jak na razie jestem zadowolony , przede mną jeszcze kilka wizyt ale jest OK . Ceny nie wygórowane , spokój i profesjonalizm.....

Przeczytałam wszystkie opinie i jestem szczerze zdziwiona negatywnymi opiniami. Bez dodatkowych komentarzy- jest to stomatolog naprawdę godny polecenia.

Leczymy się u Pana Doktora cała rodziną. Zdecydowanie polecam, bo to lekarz kompetentny, delikatny, używa dobrych materiałów. Nigdy nie zostawia pacjenta w potrzebie, pomaga w naprawdę trudnych przypadkach. Nie wiem dlaczego pojawiają się negatywne wpisy, tak dobrego dentysty nie spotkałam w swoich kontaktach ze stomatologami, a miałam ich w życiu już troszkę. Dba też o profilaktykę i jest dostępny cenowo. Ciągle podnosi kwalifikacje, a przy tym wszystkim jest szalenie sympatyczny. W 100% polecam. JG

Znam pana dr nie od dziś,dobry specjalista -podnoszący ciągle swoje i personelu kwalifikacje. Miły,spokojny,cierpliwy,wszystko wytłumaczy,rozrysuje jak trzeba.. Materiały najlepsze,lecze się u dr z 6lat,nigdy nie wypadło mi żadne wypełnienie,zawsze podejmuje próbę leczenia,usówa zęby w ostatecznośći. Ciesze się,że trafiłem na takiego lekarza!!

Doktor Gilowski jest najbardziej kompetentnym i wzbudzajacym zaufaniem stomatologiem jakiego nie spotkałam w ciągu 34 lat.Jest nie tylko lekarzem,ale i osobą,która potrafi wzbudzić zaufanie a jednocześnie wyłumaczytć istotę choroby a wręcz poświęcić swój cenny czas podchodząc do każdego pacjenta indywidualnie i z sercem

Lekarz z powolania -jestem pelna szacunku za okazaną pomoc Polecam

Lekarz z powolania -jestem pelna szacunku za okazaną pomoc
Polecam

Super stomatolog. Tylko on z kilku stomatologów zdecydował się na ratowanie moich zębów wliczając w to małą chirurgię. Polecam w 100% i dziękuję. Zęby w dobrym stanie już 3 lata po zabiegu.

UWAGA! Jeśli ktoś chce mieć zęby do jedzenia, gryzienia i w dodatku do uśmiechu niech omija tego Pana szerokim łukiem. Zęby się nie trzymają protezki, plomby NOTORYCZNIE wypadają lub w najlepszym wypadu się kruszą. Fakt, że jest się związanym z tym Panem, który pomoże lub poprawi niczego nie załatwia. Wizyta ma się kończyć sukcesem a wizyty u Niego kończą się porażką i flustracją i pieniędzmi wyrzuconymi W BŁOTO. Dodatkowo ma niepochlebną opinię o kolegach po fachu. Gdzie profesjonalizm?

Pan doktor Gilowski jest lekarzem zdecydowanie wartym polecenia! Jest profesjonalny, dokładny, a do tego przesympatyczny i bardzo ciepły dla swoich pacjentów. Poświęca im tyle czasu i uwagi, ile potrzebują. A w razie nagłej, nieoczekiwanej konieczności wizyty (tu mówię o np. silnym bólu zęba, czy innym wypadku), zawsze znajdzie czas, aby pomóc i zająć się pacjentem jak najszybciej. W dodatku ceny, w porównaniu do innych dentystów, są bardzo rozsądne. Choć wiadomo, że obecnie leczenie nigdzie nie należy do rzeczy najtańszych. U pana doktora leczę się od wielu lat i prawdę powiedziawszy, dzięki niemu przestałam się bać wizyt u dentysty. Nie wyobrażam sobie teraz być leczoną przez innego lekarza. I uwierzcie, że wcale nie przesadzam! :) Jeszcze raz polecam!