lekarz Łukasz Goździewicz

Bardzo dobry i miły lekarz z fachowym podejściem podchodzi do pacjenta wyraźnie i zrozumiale tłumaczy przebieg choroby I dzięki temu lekarzowi mój mąż żyje i choroba się cofa. Dziękuję.

I dzięki temu lekarzowi mój
mąż żyje i choroba się cofa. Dziękuję.

Dzięki jego opinii przyjęto mnie na oddział.Może jakimś "skomplikowanym przypadkiem"nie byłam,ale zajęto się mną b.dobrze.Poza tym doktorek sympatyczny daję 5/5 :-)

Wspaniały i bardzo dobry kompetentny lekarz miły dla pacjentów i bardzo opiekunczy interesuje się stanem pacjęta i bardzo dąży do szczegółowego zdiagnolizowania przyczyny choroby . Polecam wspaniały pan doktor.

Polecam wspaniały pan doktor.

Kochani nie polecam nikomu takiego lekarza. Po pierwsze nie potrafi uszanowac ani pacjeta ani przygnebioną rodzine.Jest bardzo nieodpowiedzialny.

Zdecydowanie polecam. Był moim lekarzem prowadzącym podczas mojego pobytu w szpitalu. Od dawna nie byłam tak poważnie i kompleksowo potraktowana. Czułam, że jestem w dobrych rękach i nie lekcewarzy się moich dolegliwości. Dzękuję

Nie potrafi się wypowiedzieć o stanie zdrowia pacjenta i udzielić zrozumiałej informacji rodzinie. Brak odpowiedniego podejścia do pacjenta, brak zainteresowania.

takich lekarzy potrzeba bezinteresownie zajął się pacjentką po opuszczeniu przez nią szpitala ,nauczył rodzinę jak opiekować się chorym po udarze

Byłam pacjentką doktora Goździewicza w szpitalu i oceniam go w samych superlatywach. Grzeczny, uprzejmy i wszystko tłumaczy. Polecam.

Uprzejmy, spokojny, ułożony, kompetentny, nowoczesny jednym słowem profesjonalny i godny polecenia lekarz

SIŁA SPOKOJU, MILY UPRZEJMY, KOMPETENTNY

SIŁA SPOKOJU, MILY UPRZEJMY, KOMPETENTNY