lekarz Łukasz Hawryluk

Internista, Kardiolog

Doktor jest Aniołem Stróżem zesłanym na ziemię. Jego złote ręce leczą ciało, a ogromne ciepło i spokój duszę. Ma dużą wiedzę i potrafi ją przedstawić w przyswajalny sposób. Naprawdę lekarz godny polecenia. Doktorze serdecznie dziękuję

Doktorze serdecznie dziękuję

W dzisiejszych czasach trudno o lekarza takiego jakim jest dr. Łukasz Hawryluk. Niesamowity spokój jaki bije od niego powoduje, że po kilku minutach człowiek czuje się zaopiekowany. Doktor już po pierwszej rozmowie, bardzo mnie uspokoił, jego wiedza w swojej dziedzinie jest bardzo duża, a co za tym idzie można odczuć, że jest się w dobrych rękach, skrupulatny, dociekliwy i bardzo sympatyczny! Z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu, kto szuka świetnego kardiologa! Podsumowując dla mnie to jeden z tych lekarzy o którym można powiedzieć "ten albo żaden inny". Jestem mu ...

W dzisiejszych czasach trudno o lekarza takiego jakim jest dr. Łukasz Hawryluk.
Jestem mu bardzo wdzięczna za to co dla mnie zrobił.

Rewelacyjny lekarz! Świetne podejście do dzieci. Nasza 2,5 letnia córeczka paniczne bała sie wizyt lekarskich dopóki nie trafiliśmy do Dr. Hawryluka. Uśmiechnięty, spokojny a jednocześnie mega profesjonalny z niesamowita wiedza. Polecam!!!!😊

Witam, podchodzę do opini o lekarzach zamieszczanych w internecie ostrożnie bo dwa razy już miałem niemiłą niespodziankę. Ale nie miałem się kogo doradzić o dobrego lekarza bo oczywiście pani na infolini luksmedu zawsze twierdzi, że wszyscy lekarze tam pracujący są najwspanialsi i nie ma lepszych i gorszych. Ostatecznie zapisałem się do doktora Łukasza Hawryluka na Domaniewską - czekałem na wizytę prawie 2 miesiące. Pod gabinetem dowiaduję się, że jest 20 minut opóźnienia i od razu psuje mi to nastrój. Ale inni widzę siedzą spokojnie i nie narzekają, pewnie przyzwyczajeni. Po kilku zdaniach zamienionych z Panem doktorem widzę, że jest jakoś inaczej. Wyraźnie odnoszę wrażenie, że mu zależy aby mi pomóc. Wszystko dokładnie mi wytłumaczył, wypytał, dokładnie zbadał, a potem zaczął mi stawiać wymagania co mam zrobić do następnej wizyty aby to miało jakiś sens, a nie żeby tylko leki przepisywać. Teraz wiem skąd opóźnienie. Siedziałem 25 minut a zleciało mi bardzo szybko. Człowiek jakoś tak podbudowany od niego wychodzi i czuje że był u lekarza.

Wspaniały lekarz, któremu zawdzięczam zdrowie. Bardzo szybko zadziałał kiedy przyszłam. Zaniepokoiły go moje wyniki. Okazało się że groził mi zawał, przed którym mnie uratował.

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49