lekarz Łukasz Lewczuk

Chodziłam systematycznie w ciąży do tego lekarza, ale drugi raz bym nie skorzystała. Na wszelkie dolegliwości związane z ciążą typu żylaki, ból w nogach, zgaga itp. mówił, że to normalne, i nic nie mówiąc jak mogę sobie pomóc w zmniejszeniu tych dolegliwości. Tak to owszem wydaje się uprzejmy, ale przecież to nie tylko o uprzejmość chodzi u lekarza. Wcześniej chodziłam do innej ginekolog, i jak miałam gorsze samopoczucie, czy właśnie jakieś dolegliwości związane z ciążą, to oprócz naukowego tłumaczenia przyczyn udzielała mi praktycznych wskazówek jak można mi pomóc. Nie wiem czemu tak wszyscy się zachwycają tym lekarzem. Może jak ktoś ma rzeczywiście jakieś poważne problemy to on wtedy bardziej się stara. Moja ciąża przebiegała bez większych problemów, a na wizytę jak szłam to miałam wrażenie że po to tylko by wpisać do karty wyniki badań i po nic innego.
Jeśli chodzi o usg, to mogę powiedzieć, że dobrze zrobione, i dobrze waga dziecka określona.

Rewelacyjny lekarz. Wyjątkowa kultura osobista. Jak z amerykańskiego serialu o lekarzach :-) Bardzo uważny, dokładny, delikatny, na bieżąco z wiedzą medyczną, nie stresuje pacjentek. Doskonale zna się również na badaniach USG. Podczas wizyty nie czuć presji czasu. Po pewnym czasie można zauważyć, że stosuje wciąż te same sprawdzone uprzejme zwroty/formułki, ale to w niczym nie przeszkadza. Może troszkę czasami trzeba Go ciągnąć za język w temacie potencjalnych powikłań czy leczenia, ale przypisuję to niechęci do straszenia pacjentek bez wyraźnego uzasadnienia. Bardzo polecam.

Panie Doktorze DZIĘKUJĘ ! Przy zachowaniu pełnego profesjonalizmu, staranności i dokładności Pan doktor prowadził moją ciążę . Mam teraz śliczną i zdrową córeczkę. Do Pana dr Lewczuka trafiłam 2 lata temu. Szukałam wówczas pomocy i dobrego specjalisty od USG. Pan doktor właściwie mnie zdiagnozował (polip i mięśniak macicy) i podjął leczenie, czego niestety nie zrobił lekarz, do którego wcześniej chodziłam. Bez wahania również powierzyłam Panu doktorowi prowadzenie mojej ciąży. Dr Lewczuk to świetny lekarz, widać, że swoją pracę wykonuje z powołania. Jest przy tym życzliwy i zaangażowany. Każda wizyta prowadzona była bez pośpiechu, z poświęceniem pacjentce tyle czas ile tego wymagała sytuacja. Człowiek o wysokiej kulturze osobistej. Godny polecenia.

Na Żelaznej miałam do czynienia z wieloma lekarzami, niestety tylko jednemu mogę wystawić pozytywną opinię - czyli dr Łukaszowi Lewczukowi. Dwukrotnie wykonywał mi USG (raz w przychodni przyszpitalnej, drugi raz - po kilku miesiącach w prywatnym gabinecie). Doskonale oszacował wagę dziecka - moja córka w chwili narodzin ważyła dokładnie tyle, ile wskazał Pan doktor. Miły, wnikliwy obserwator, trafnie oceniający nie tylko fizyczny, ale także psychiczny stan pacjentki, taktowny. Życzę Panu doktorowi sukcesów w życiu zawodowym, jak najwięcej zadowolonych pacjentek.

Cudowny lekarz, pełen prefesjonalizm i swietna opieka .Najlepszy lekarz ginekolog z jakim miałam stycznosc.Prowadził moja druga ciaze i z czystym sumieniem moge go polecac innym.

Jeśli ktoś ma wątpliwości, to niech je sobie rozwieje i przekona się, że Pan doktor jest znakomitym specjalistą w swojej dziedzinie. Polecam go każdemu komu zależy na fachowej a zarazem miłej opiece lekarza-specjalisty. Doskonale pamięta pacjentki, mimo, że ma ich bardzo dużo! Pozdrawiam! Aleksandra Ś.

Pozdrawiam!
Aleksandra Ś.

Dr Łukasz Lewczuk jest bardzo ciepłą i wzbudzającą zaufanie osobą. Wszystko dokładnie tłumaczy i cierpliwie odpowiada na pytania. Podchodzi do pacjentki indywidualnie, nie "po łepkach". Będąc pacjentką dr Lewczuka w szpitalu na Żelaznej czułam, że jestem pod dobrą opieką, a było to bardzo ważne dla mojego komfortu psychicznego. Bardzo polecam tego lekarza.

Pragne wszystkim naprawde szczerze polecic Pana doktora Lewczuka. Prowadzil moje dwie ciaze. Kazda ciaza byla prowadzona bardzo rzetelnie i nie mialam zadnych zastrzezen. Pan doktor odpowiada cierpliwie na kazde pytanie i sam rowniez interesuje sie stanem zdrowia kobiety. Wykonujac usg Pan doktor dokladnie tlumaczy co widac na ekranie i szczegolowo oglada dzidziusia. Praca to jego pasja co widac w podejciu do kazdej pacjentki. Druga ciaza zakonczyla sie planowanym cesarskim cieciem przeprowadzonym przez samego dr Lewczuka i bylam pod wrazeniem jego profesjonalzimu na sali operacyjnej jak i poza nia. Jesli zdecyduje sie na kolejna ciaze to tylko z Panem doktorem!

Byłam dziś na usg 4G u doktora który przyjmuje teraz na ulicy Łuckiej 18.Jestem w 13 tygodniu ciąży,niestety nie udało się ustalić płci dziecka ale mimo to jestem zadowolona z wizyty.Lekarz jest bardzo miły i nad wyraz kulturalny,wizyta odbywa się bez skrępowania w bardzo miłej atmosferze.Pan doktor pokazuje wszystkie organy dzieciątka i dokładnie tłumaczy.Przejmuje się maluszkiem i pacjentką.Ma poczucie humoru i jest bardzo delikatny.Bardzo polecam wszystkim!!!

Polecam tego lekarza, prawdziwy profesjonalista i widać, że praca jest jego pasją. Byłam u dr na usg w 22 tc i byłam z tej wizyty bardzo zodowolona. Samo badanie trwało może ok 15 minut, ale dr opisywał co widzi, że dzidziuś jest zdrowy, ale trzeba obserwować układ moczowy. Dr jest bardzo grzeczny, kulturalny, wita się, wstaje, podaje rękę. Symptyczny człowiek i bardzo dobry lekarz.