lekarz Łukasz Maciejewski

Pan Doktor bardzo miły, odpowiedział na wszystkie moje pytania ,zadawał również dużo pytań . Badanie wykonane zostało bardzo dokładnie wszystko pokazał i omówił. Dał wskazówki i rady. Na pewno będę doktora polecać

Lekarz z powołania.. !! Jestem pod ogromnym wrażeniem. Oczywiście pozytywnym.. Pan Łukasz jest wyjątkowym człowiekiem.. Cechuje go wyjątkowa inteligencja i empatia. Bardzo mi Pan zaimponował! Jestem dość specyficzną osobą, miałam mnóstwo pytań. Doktor z uśmiechem na twarzy wszystko szczegółowo mi wyjaśnił. Gdyby było więcej takich osób jak Pan, świat by był zdecydowanie lepszy.

Trafiłam na porodówkę i lekarzem prowadzącym poród był właśnie P. Łukasz Maciejewski. Poród trwał 24 h i 20 minut. Dziękuję tylko i wyłącznie Panu Bogu za to, że przeżyłam ten poród bo na lekarza nie miałam co liczyć. Zero zainteresowania pacjentem, a jedyne co słyszałam to że pre jak żaba, leżę jak cnotka i że dam radę mimo że nie miałam siły. W tej chwili gdy idę do innych lekarzy i mówię tylko o czasie drugiej fazy porodu ( 3h i 45 minut) to łapią się za głowę i zastanawiają jakim cudem można tak narażać życie dziecka i matki. Moja córka przez ciężko poród ma w tej chwili problemy zdrowotne... idąc do porodu byłam zdrową kobietą z pięknymi wynikami badań, a wychodząc nabawilam się anemi z powodu dużej utraty krwi podczas porodu i dochodziła miesiąc do siebie i byłam skazana na pomoc innych osób bo nie byłam w stanie zajmować się swoim dzieckiem. Omijać tego lekarza szerokim łukiem...

polecam każdej kobiecie dokładny i cierpliwy. Miła atmosfera prowadził moje dwie ciążę i teraz pod stała kontrola, nie zamieniłabym na innego lekarza

Świetny lekarz, kompetentny, mimo młodego wieku widać, że ma smykałkę do tego zawodu. Prowadził moją drugą ciążę. Dokładny zarówno przy wykonywaniu badania (szczególnie badanie połówkowe - byłam pod wrażeniem), analizowaniu wyników badań oraz przypisywaniu potrzebnych leków. W gabinecie zawsze panowała miła atmosfera, doktor był sympatyczny i niejednokrotnie żartował, co sprawiało, że badanie nie było aż tak bardzo krępujące dla mnie jako pacjentki. Doktor nigdy nie śpieszył się, poświęcał tyle czasu ile było potrzebne, wyczerpująco odpowiadał na pytania, sam udzielał wielu przydatnych informacji, doradzał. Z reguły sceptycznie podchodzę do lekarzy bo ciężko trafić na dobrego fachowca, ale jemu ufam. Cieszę się, że do niego trafiłam, szczerze polecam go innym pacjentkom.

Dr Maciejewski bardzo rzetelny i kompetentny. Trafiłam do doktora w 15 tygodniu ciąży. Poprzedni lekarz stwierdził, że kwalifikuje się do amniopunkcji ( ze względu na niekorzystne wyniki badan prenatalnych)Dr Maciejewski bardzo profesjonalnie podszedł do mojego problemu, uspokoił mnie że wszystko jest z dzieckiem w porządku. Szczegółowo przeprowadził wywiad i dokładnie badał dziecko przy każdej wizycie. Poprowadził ciąże do końca. Synek urodził się zdrowy :) Pan doktor godny zaufania, sympatyczny i uprzejmy , odpowiada na każde pytania. Polecam !!!!!!

Bardzo troskliwy, sumienny, rzetelny lekarz. Jestem ogromnie zadowolona z faktu, że to właśnie do niego przez przypadek trafiłam. Zajął się mną w taki sposób, że po raz pierwszy od dawna trafiłam w końcu na lekarza, któremu zależy na dobru pacjentek. Ponadto to bardzo sympatyczny i dowcipny człowiek. W końcu znalazłam swojego lekarza (i to ani razu nie byłam na prywatnej wizycie). Szczerze polecam tego specjalistę. A Pana Doktora serdecznie i z wdzięcznością pozdrawiam 😊

Doktor Łukasz Maciejewski , prowadził moją ciążę od 4 tygodnia, pomimo tego że jestem epileptyczka( moja pani neurolog mówiła ze często lekarz ginekolog boi się czy też ma lęk prowadzić ciążę kobiety z epilepsja ) w czasie ciąży kierował mnie na wszystkie możliwe badania .Ciąża przebiegła prawidłowo , pod okiem dr. Łukasza ,15 grudnia 2014 urodziła się moja córeczka.Po ciąży dr Maciejewski dopasowal mi również tabletki antykoncepcyjn które zgrywaja się z moimi lekami na padaczke.Lekarz naprawdę godny polecenia. Nie rozumiem waszych negatywnych opinii ,być może nie przestrzegalyscie zdrowego trybu życia ze tak powiem obzeralyscie się zamiast zadbać o siebie zdrowo się odrzywiac to w takiej sytuacji nie ma co się dziwić ze wyniki badań są złe , czy też ciąża nie przebiega prawidłowo.Bo niektóre kobiety w trakcie ciąży są jak odkurzacze wciągają wszystko (bez urazy oczywście ) także bardzo często większa część winy lerzy po stronie nas kobiet.Jeśli się słucha zaleceń lekarza to zawsze musi być wszystko ok . Pozdro :-)

Nie mogę uwierzyć, że ktoś mógłby być niezadowolony z doktora Łukasza. To świetny specjalista, któremu naprawdę warto zaufać. Wszystko dokładnie tłumaczy i znajduje właściwe rozwiązanie dolegliwości. Polecam!

Zadowolone klientki nie wystawiają opinii- to prawda w każdej dziedzinie, jednak czytając negatywne komentarze to aż sie wierzyć nie chce że o tego samego dr nam chodzi. Dla mnie dr Maciejewski jest najlepszy na swiecie pod każdym względem! Pełen profesjonalizm na każdej wizycie i wcale nie jestem (jeszcze) prywatną pacjentka. :)