dr n. med. Łukasz Madany

Neurochirurg

Doktor Madany zoperował moje dziecko z poważną wadą mózgu która zagrażała nie tylko zdrowiu ale też życiu. Inni odmówili ze względu na ryzyko. Operacja została wykonana perfekcyjnie i teraz mam znowu zdrowe dziecko. Ogromnie dziękuję nie tylko za doskonale przeprowadzoną operację ale także za cierpliwą, długotrwałą opiekę po operacji. Było warto zaryzykować, bo nawet w naszym, trudniejszym przypadku, gdy organizm zareagował źle - udzielono córce tak troskliwej opieki że wszystko skończyło się dobrze. Jestem pełna podziwu dla ogromnej energii, zdolności i cierpliwości Pana Doktora!

DZIĘKUJEMY Panie doktorze za ratowanie naszego dziecka Igora. Jest Pan wielki. Polecam wszystkim którzy potrzebują wspaniałego neurochirurga. Wdzięczni rodzice

DZIĘKUJEMY Panie doktorze za ratowanie naszego dziecka Igora. Jest Pan wielki.
Polecam wszystkim którzy potrzebują wspaniałego neurochirurga.
Wdzięczni rodzice

Wspaniały młody lekarz.Uratował życie mojej dziewięcioletniej córeczce Izie i za to jesteśmy mu wdzięczni do końca życia.Wspaniały,przemiły człowiek.Pobyt na oddziale neurochirurgii dziecięcej w Szczecin Zdrojach wspominamy,jak pobyt w Leśnej Górze z serialu.Pielęgniarki przemiłe,kompetentne z p.Gosią na czele;)

Od lipca 2013 Dr. prowadzi naszą córkę. Mimo zabiegania w szpitalu zawsze znajdzie choć odrobinkę czasu ,żeby poświęcić nam czas i konkretnie odpowiedziec na nasze pytania. Nawet poza szpitalem!!Troskliwy z podejściem do dzieciaków i przede wszystkim świetny neurochirurg. Pacjentów traktuje równo - a sam Dr. również swoim zachowaniem do pacjentów przywraca wiarę w lekarzy!! Pozdrawiamy. Magda i Kornelia

Super lekarz.Uratował mojemu narzeczonemu życie kiedy po embolizacji naczyniaka doszło do wylewu.Asystował również przy jego kolejnych embolizacjach. Bardzo kompetentny i posiada jako jeden z nielicznych lekarzy bardzo cieple podejście do pacjenta i jego rodziny.Z czystym sumieniem polecam dr.Madany.

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Szczecin"?

Korony Północnej 15a
71-771 Szczecin