dr n. med. Łukasz Nagraba

Ortopeda

Zdecydowanie Polecam Pana Doktora! Trafiłam do Pana Doktora w szpitalu bródnowskim! Wtedy był (jak i teraz) bardzo miły, konkrety, z wiedzą i z ogromnym doświadczeniem. Zdiagnozował mój problem (złamanie kości łódkowej), a obecnie jestem pod Doktora kontrolą i opieką :) Dużym minusem jest to, że trzeba długo czekać, nawet w prywatnej klinice. ALE WARTO !

Daj nam Panie Boże jak najwięcej takich lekarzy. Profesjonalista, z doktoratem, a pomimo tego wszystko cierpliwie tłumaczy. Od razu zdiagnozował problem, potwierdzony dla pewności w USG. Wyleczył mnie szybko i sprawnie. Gorąco polecam.

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych. Po wielu latach ciężkiego treningu mój łokieć doczekał się poważnej kontuzji. Łokieć tenisisty....niby NIC wielkiego a jednak utrudnił mi życie na ponad rok. Zastrzyki tzw. "blokada" nic nie pomogły. Załamany łapałem się wszystkiego aż...trafiłem na stronę www.czynnikiwzrostu.pl i na świetnego lekarza dr Łukasza Nagrabę. Młody lekarz z ambicjami, niesamowicie przyjemny w kontakcie, przejmujący się każdą dolegliwością. Lekarz z sercem...z powołania. Kilkukrotnie odwiedziłem go w Warszawie (pomimo, że jestem ze Szczecina). Było warto. Leczenie troszkę bolesne i niestety po zabiegu ręka była wykluczona z "życia" na dość długi czas. Później rehabilitacja ale...teraz już wróciłem do formy i do ukochanych treningów. Łokieć sprawny na 100%!!! Polecam tą metodę leczenia a w szczególności w wykonaniu dr Łukasza Nagraby. :) :) :) Norbert.

Nagły przypadek,złamanie reki.Przyjął mnie na SOR 20.05.br Uprzejmy, kompetentny, wzbudzający zaufanie.Polecam. Teresa

Teresa

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz. Poświęcił mi tyle czasu, ile było trzeba, nie zbywa. polecam wszystkim.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)