dr Łukasz Ordynowskidr Łukasz Ordynowski - zdjęcie profilowe

dr Łukasz Ordynowski

Medycyna estetyczna

Dr Łukasz Ordynowski: Dyplom lekarza uzyskał na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W trakcie studiów medycznych był członkiem Studenckiego Koła Dermatologicznego i autorem prac naukowych z tego zakresu.

W latach 2008-2012 pracował w hiszpańskich ośrodkach medycznych tj.: SARDomus, Centre Medic Baqueira Beret, CMC CB Catalunya i SEM Barcelona.

Umiejętności z zakresu medycyny estetycznej zdobywał dzięki wielu kursom jakie odbył w tym zakresie, ...

Polecam każdej Pani, która chce coś w sobie zmienić delikatnie i z wyczuciem. Pana Doktora poleciła mi koleżanka. Skorzystałam z jego usług w malutkim Instytucie na uboczu przy ul. Narzymskiego i nie pożałowałam. Polecam szczerze, bo to prawdziwy esteta. Dziękuję

Korzystam z usług medycyny estetycznej. Polecam z cala pewnoscią. Duże umiejetności, ogromna wiedza = świetne efekty.

Pan Doktor jest świetnym fachowcem, który potrafi doradzić i wytłumaczyć wszystko i rozwiać wątpliwości. Jestem bardzo zadowolona z efektów, choć bardzo się bałam żeby nie wyglądać jak lalka. Twarz wygląda naturalnie i pięknie. W końcu jestem szczęśliwa. Dziękuję Panie Doktorze

Z usług Pana Doktora skorzystałam w Instytucie Urody Sielanka i jestem nim zachwycona nie mówiąc o efekcie!. Polecam każdej kobiecie, która chce coś w sobie zmienić

Wciąż poszukujesz "Medycyna estetyczna Kraków"?

Beauty & Health
Al. 29 Listopada 41/1
Beauty & Health
ul. Księcia Józefa 81

lek. med.
Tomasz Basta

Chirurg plastyczny
INTIMA CLINIC - Klinika Ginekologii Kraków
Grzegórzecka 67c/u11

lek. med.