lek. dent. Łukasz Owczarek

Lekarz z powołania. Jedyny i niepowtarzalny. Mądry, doświadczony z ogromną wiedzą, troszczący się o pacjenta.Trochę już na tym świecie żyje ale takiej osoby nie spotkam jak dotąd nigdy. Pierwszy raz. Zęby ratował mi 4 razy. W tym jeden z zanikiem kości. Wszystkie mają się świetnie. Bravo panie Łukaszu!

Stomatolog Łukasz Owczarek jak i cała Klinika Stmatologii w Nysie godne polecenia! Nowoczesny sprzęt, super dokładność i technika oraz wiedza przekładają się na znakomite rezultaty w profilaktyce i leczeniu, zaniedbanych, problematycznych jak i niedoleczonych przez innych stomatologów zębów.Będąc pacjentem tego doktora można być pewnym ze ząb będzie doleczony prawidłowo! Szczerze polecam!

Polecam! Bardzo dokładny, cierpliwy i uprzejmy. W trakcie leczenia kanalowego, prawie 3 godziny na fotelu i zero stresu, a do tego Doktor wszystko wyjaśniał w trakcie zabiegu, takze wiadomo było co w danej chwili jest robione przy zabku. No i ząb wreszcie nie boli:) a nadmieniam, ze było to ponowne leczenie kanalowe ząbka zle wyczyszczonego wczesniej przez innego stomatologa. Jeszcze raz polecam!

Dokładnie i cierpliwie wytłumaczony proces leczenia, profesjonalny sprzęt oraz dokładność w każdym szczególe. Szczerze polecam!

Super fachowiec , anielska cierpliwość , pomimo młodego wieku - pełna kompetencja w endodoncji ! Polecam każdemu