lekarz Łukasz Pakuła

Najlepszy lekarz, na jakiego trafiłam! Sympatyczny, kulturalny, bardzo empatycznie podchodzący do pacjentki. Świetnie tłumaczy, wyrozumiały i cierpliwy. Pacjent nie czuje się jak natręt.

Jak najbardziej mogę polecić. Lekarz na 6 + :) Ja juz znalazłam swojego lekarza ! :-) W końcu! !!!!!

Pan doktor operował mnie w szpitalu na Zaspie. Zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie - miły, z poczuciem humoru. Zabieg i rekonwalescencja w największym porządku. Dziękuję doktorze :-)

Trafilam z duzym bolem .Po konkretnym wywiadzie, doktor bardzo delikatnie zbadal mnie.Otrzymalam skierowanie na badania no i leki po ktorych kazdego dnia odzywalam .Juz jest prawie ok .Wielkie dzieki Doktorze.Polecam szczerze. Wizyta 30/03/17 Ewa T

Wspaniały lekarz! Polecam, niezwykle wyrozumiały, delikatny, odpowiadający na każde pytanie, nie skąpi w skierowaniach na potrzebne badania.

Wciąż poszukujesz " Gdańsk"?

AL-MED Bydgoszcz
Ul. Dąbrowa 62