Pań Łukasz Pieszczek jest przereklamowany.Rowniez miałam styczność z nim w publicznej służbie zdrowia,owszem pomaga za odpowiednie pieniądze,spóźnia się do pracy,nie raz umawiał się ze mną na wizytę i z dnia na dzień odmawiał, nie podając konkretnego powodu. Brak szacunku i empatii, nie polecam

Niestety, w przeciwieństwie do wypowiadających się tu osób, miałam styczność z tym panem w publicznej służbie zdrowia. Być może w gabinecie prywatnym (za odpowiednie pieniądze) ten pan wykazuje chęć pomocy. Niestety w publicznym ośrodku pokazuje swoje prawdziwe podejście do pacjentów – brak szacunku, brak, empatii, brak pomocy.

Gorąco polecam doskonały terapeuta. Miałam duże problemy z szyją az trafiłam do Pana Łukasza i stał się cud nie kręci mi się w głowie szum w uszach ustal i mogę obracać głowę bez bólu. Bardzo dziękuję za pomoc

Pan Magister bardzo mi pomógł, bez leków przeciwbólowych i zastrzyków, swoją wiedzą i podejściem pomógł mi w nieocenionym stopniu, wszystkim gorąco polecam!!! Wdzięczna pacjentka Jolanta S.

Wdzięczna pacjentka Jolanta S.

polecam - znakomity specjalista! pojawiłem się z dużym bólem kręgosłupa - już po pierwszej wizycie odczułem znaczną ulgę. dodatkowo dolegliwości minęły całkowicie po 2 dniach! teraz tylko profilaktyka!

Do Pana Łukasza trafiłam z ostrymi dolegliwościami bólowymi kręgosłupa lędźwiowego.Wcześniej leżałam na oddziale neurologii, gdzie niewiele mi pomogli lekarze.Zostałam skierowana do neurochirurga,który stwierdził że jest to do operacji. O tym gabinecie dowiedziałam się przypadkiem. Teraz po okresie dwu miesięcznej rehabilitacji moje dolegliwości bólowe są minimalne,normalnie funkcjonuje i korzystam z życia. Polecam pacjentka Aneta

Od kilku lat cierpiałam na dolegliwości bólowe dolnego odcinka kregosłupa.Przeszłam szereg zabiegów,aplikowane miałam liczne leki które znosiły dolegliwości bólowe tylko na jakiś czas. Dopiero po wizycie w gabinecie Pana Łukasza poczułam sukcesywną poprawę. Dzięki wizytom i zaleconym ćwiczenią ból jest minimalny albo nie ma go wcale.Polecam bardzo kompetentna osoba.