lekarz Łukasz Pilch

Neurolog

Pan dr Pilch jest bardzo dobrym specjalistą. Wnikliwie przeprowadził wywiad,zlecił badania,po wizycie czułam się zaopiekowana,uspokojona. Jak dla mnie lekarz z dużym doświadczeniem.

Polecam.

Polecam.

Raczej bym nie poleciła. Pierwszy raz naprawdę się przyłożyłam do wizyty u lekarza i zrobiłam listę objawów. Tymczasem po pobieżnym badaniu dostałam receptę na psychotropy. Lekarz wspomniał o USG ale zamiast je zrobić i wykluczyć inne możliwości wolał stwierdzić że mam depresję. Pewnie by jej zrobił na kolejnej wizycie która na pewno się nie odbędzie bo samo badanie mogę zrobić taniej w każdym innym miejscu. Tymczasem tydzień później okazało się ze duża część moich objawów to problem laryngologiczny który dość łatwo się leczy. Reszta to efekt dyskopatii a jeszcze inne wyeliminowała suplementacja która sama sobie wprowadziłam. Leki wykupione leżą w szafce. 90 procent objawów minęło po krotkiej wizycie na NFZ i jedynie straciłam 200 złotych.

Czytałem wcześniejsze opinie i prywatnie dr może jest uprzejmy, bo przecież za pieniądze. Dr Pilch pracuje również w szpitalu w Jaworznie na oddziale neurologi, niby człowiek wykształcony, ale nieuprzejme dogadywanie pacjentom i głupie komentarze nie znając historii choroby ma chyba we krwi. Czyżby leczenie pacjentów na NFZ jest "gorszego sortu"?

Polecam. Pomógł mi w sposób rzeczowy i profesjonalny. Napewno będę jeszcze korzystać w przyszłości z pomocy Pana doktora jeśli zajdzie potrzeba

Od lat leczę się w Poradni Neurologicznej u dr.Pilcha i jestem bardzo zadowolona. Poleciłam doktora mężowi -dziękuję za trafną diagnozę.

Poleciłam doktora mężowi -dziękuję za trafną diagnozę.

Super lekarz, godny zaufania. Pomógł tacie wrócić do zdrowia po udarze. Z całą pewnością mogę polecić.

Pan doktor Pilch przyjmuje w przychodni neurologicznej szpitala św. Barbary w sosnowcu i traktuje przychodnie jako swój prywatny gabinet lekarski.Każdy pacjent z wyznaczonym terminem wizyty rejestruje się w automacie i otrzymuje bilet kolejności przyjęcia przez Pana doktora,to dotyczy pacjentów nfz. Natomiast druga liczniejsza grupa pacjentów wchodzi na wcześniej umówioną godzinę z w/w doktorem.