lekarz Łukasz Pydyś

Dr Pydyś prowadził ostatni trymestr mojej ciąży. Podczas wizyt czułam się zaopiekowana, uzyskałam odpowiedź na każde nurtujące mnie pytanie, a także nie było czuć pośpiechu, nawet jeśli wizyta przedłużała się do godziny. Sam poród również przeprowadzony przez doktora i mimo ogromnego stresu, który mi towarzyszył, pod jego okiem czułam się bezpiecznie.

Znakomity lekarz. Rodziłam w Szpitalu Południowym, gdzie Pan Doktor jest ordynatorem i muszę powiedzieć, że to najlepsza osoba na tym stanowisku. Bardzo rzeczowo udzielane informacje na obchodach lekarskich, co kolwiek by się nie działo Pan Doktro zawsze służy radą i pomocą. Z pewnością będę tam rodzić ponownie.

Bardzo polecam dr Pydysia! Kompetentny, z indywidualnym podejściem do pacjenta. Doktor słucha z zainteresowaniem, przeprowadza za każdym razem dokładny wywiad, delikatny podczas badań. Godny zaufania!

Trafiłam na tego lekarza na izbie przyjęć w dniu porodu. Zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Czułam się bardzo zaopiekowana. Jego badania były bardzo rzetelne. Wszystko tłumaczył. Jednocześnie ten lekarz jest człowiekiem uśmiechniętym i z dużym poczuciem humoru. Doktor stwarza bardzo dobrą atmosferę. Po porodzie miałam jeszcze okazję kilka razy go spotkać na oddziale. Szczerze polecam.

Sympatyczny, młody lekarz słucha cierpliwie i z zainteresowaniem. Doradza, tłumaczy, szuka rozwiązania. Widać, że chce pomóc i nie wypalił się zawodowo jak większość ginekologów w Warszawie. Zdecydowania polecam tego lekarza!

Trafiłam do dr dwukrotnie na izbie przyjęć. Odnioslam bardzo dobre wrażenie. Bardzo dokładny, wykonał od razu badanie krwi na cito, badania ginekologiczne i usg. Rzeczowy i kulturalny. Podczas badań bardzo delikatny.