lekarz Łukasz Radecki

Pan Doktor Łukasz- wspaniały człowiek! Lekarz z powołania w dosłownym tego słowa znaczeniu. Przez przeszlo 20 lat od nastolatki przeważnie trzymałam się jednego ginekologa w swoim mieście z którego pochodzę. Do Doktora trafiłam niedawno przez polecenie osoby z rodziny. Poświęcił mi czas na dokładne omówienie problemu i obaw z tym związanych. Bardzo wnikliwie się przysłuchiwał i na każde z zadanych pytań, bardzo obszernie odpowiadał omawiając temat. Zyskał moje zaufanie już na pierwszej wizycie! Jestem pozytywnie zaskoczona,że tacy lekarze jeszcze stąpają po ziemii. Bez wątpienia od ostatniej wizyty wiem, że nie zamienię Go już na żadnego innego lekarza. Z całego serca polecam Pana Doktora!

Cudowny lekarz godny polecenia. Pomógł nam z dwoma ciążami. Gdyby nie doktor Radecki nie miałabym dzieci. Z całego serca polecam.

Doktor prowadził naszą ciążę od samego początku wzorowo. Nie mogliśmy mieć żadnych zastrzeżeń gdyż co wizytę były zlecane badania, a w przypadku złego samopoczucia bądź problemów zgłaszanych przez żonę zalecał kolejne. Jeżeli nie był czegoś pewien to kazał to skonsultować na lepszym sprzęcie. Rzeczywiście różnicę w sprzęcie USG było widać od razu. Po porodzie lekarz przyszedł kilka razy zapytać jak zdrowie. Dlatego też z czystym sumieniem moge polecić tego lekarza.

Ja mam bardzo mieszane uczucia co do wizyt u dr. Radeckiego. Może i jest miły, delikatny, ale mam wrażenie, że potraktował mój problem (bardzo bolesne i obfite miesiączki, zasłabnięcia i biegunki przy nich) po macoszemu. Ktoś wcześniej pisał, że jej zlecił dodatkowe badania przez zapisaniem tabletek anty. U mnie nic takiego nie miało miejsca, tym bardziej, ze nie przyszłam po anty, tylko wyleczyć męczącą mnie przypadłość. Nie zlecił mi nawet usg. Standardowe badanie na fotelu i wypisał mi dość drogi lek, przy którym upiera się bym go brała, mimo, ze nie najlepiej się po nim czuję i nie bardzo widzę rezultaty.
Cóż, muszę przyznać, że się rozczarowałam troszkę.

dlaczego? co zrobil? ja jestem zadowolona?

dlaczego? co zrobil? ja jestem zadowolona?

nawet nie chce się pisać.jego niekompetencja o mało nie doprowadziła do tragedii.naraził na niebezpieczeństwo życie mojej żony i nienarodzonego synka.na szczęście istnieją inni lekarze i inne szpitale. szkoda że w Polsce nie istnieje system prawny podobny do zachodnich bo chętnie wytoczyłbym mu proces sądowy.

Byłam u wielu ginekologów, ale przy żadnym nie czułam się tak swobodnie jak przy Dr Radeckim. Rzeczowy, kompetentny, wizyty są bardzo przyjazne i na luzie, czasem zażartuje. Gdy miałam problem, mogłam zadzwonić w każdej chwili. Naprawdę jedyny ginekolog, przy którym nie musiałam się stresować i który wszystko potrafi rzeczowo wytłumaczyć. Jako jedyny przed przepisaniem tabletek antykoncepcyjnych zlecił mi badania, gdzie nigdy wcześniej mi się nie zdarzyło, żeby któryś z ginekologów tak postąpił. Gdy zajdę w ciąże na pewno osobą prowadzącą ciąże będzie właśnie Dr Radecki. Złego słowa nie mogę powiedzieć, tylko POLECAĆ!!!

idealny lekarz! świetne podejście do pacjentki, polecam go szczególnie kobietom w ciąży. Nie bagatelizuje żadnych dręczących je spraw. Rzeczowy i bardzo kompetentny. Poświęca tyle czasu ile na to potrzeba. Dokładnie wszystko tłumaczy, wysyła na potrzebne a czasem nawet nadprogramowe badania. Wzbudza ogromne zaufanie i uspokaja.

idealny lekarz!
Wzbudza ogromne zaufanie i uspokaja.

Pan Doktor wykonał mi laparoskopię torbieli jajnika w szpitalu na Kamieńskiego. Odniosłam wrażenie, że to znakomity lekarz, a przy tym jest b. uprzejmy.

Jest świetnym specjalistą, kompetentnym i rzeczowym.

Jest świetnym specjalistą, kompetentnym i rzeczowym.