dr n. med. Łukasz Sikora

Laryngolog

Lekarz z powołania. Bardzo charyzmatyczny, rzeczowy jak dr. House. Jedyny jak dla mnie. Nie śpieszy się z diagnozą co jest dziś rzadkością. Pan doktor jest takim białym krukiem w dziedzinie medycyny. Przyjemnie się go słucha (wiedza i doświadczenie). Szkoda, że zbyt późno trafiłam pod jego "ręce".

Świetny lekarz! Ma super podejście do pacjenta. Szybko nawiązuje kontakt z dzieckiem. Wszystko tłumaczy, odpowiada na pytania i poświęca tyle czasu ile potrzebuje pacjent. Polecam!

Wspaniały lekarz. Szybko nawiązuje kontakt z dzieckiem. Ma podejście lepsze niż nie jeden pediatra. Wszystko wytłumaczy, opisze, odpowie na każdą wątpliwość i poświęca tyle czasu ile potrzebuje pacjent. Dziękujemy!

Lekarz godny polecenia .100 procent polecam. Profesjonalizm podejście do człowieka ,pełna kultura osobista ,Diagnoza .

Doktor Łukasz Sikora jest specjalistą najwyższej klasy! Dokładny, miły, posiada ogromną wiedzę, każdemu pacjentowi poświęca dużo czasu. Będąc już po zabiegu, w dalszym ciągu interesował się moim zdrowiem. Polecam bardzo wszystkim pana doktora, jest naprawdę godny zaufania!

Lekarz godny polecenia. Spokojny. Sumiennie podchodzi do swojej pracy. Trafnie stawia diagnozy. Cierpliwie tlumaczy obraz choroby.

Wspaniały lekarz. Mądry,opanowany, ludzki. Wspaniałe podejście do wymagającego pacjenta - z jego porady korzystał zarówno mój syn, jak i unikający lekarzy mąż. Za każdym razem bardzo skuteczne leczenie.

Spokojnie, rozważny, ludzki i fachowo podchodzi do problemu. Dobry obchód i indywidualne podejście do pacjenta

Spokojnie, rozważny, ludzki i fachowo podchodzi do problemu. Dobry obchód
i indywidualne podejście do pacjenta

WSPANIAŁY LEKARZ !!! Godny zaufania i polecenia. Bardzo solidna diagnoza, sprawnie i szybko przeprowadzone leczenie, przy tym zawsze uśmiechnięty i wspierający pacjenta na duchu. Oby w innych dziedzinach medycyny byli tacy fachowcy jak Pan doktor Łukasz Sikora !!!!!

WSPANIAŁY LEKARZ !!! Godny zaufania i polecenia.

Pan Doktor przeprowadził u mnie plastykę przegrody nosowej,złamanej w kilku miejscach.Jestem bardzo zadowolona,Doktor od razu wzbudził moje zaufanie i czułam się bezpiecznie podczas zabiegu, pomimo tego, że bardzo się bałam.Naprawdę godny polecenia!!! Pozdrawiam :)