lekarz Łukasz Stawowski

2,5

Lekarz naprawdę konkretny, wiedzę ma ogromną. Rozpoznał mi chorobę, przy której nikt wcześniej nie był w stanie mi pomoc. Specyficzny humor, ale mi to akurat odpowiada, jak ma się wiedzę to można być pewnym siebie.

Lekarz godny polecenia. Pomógł mi. Trzeba tylko długo czekać, bo kolejki na korytarzu ogromne i to denerwuje ludzi.

Nie polecam!Pan doktor usuwał mi ciało obce z oka.Z tym problemem byłem już kiedyś u innego specjalisty i zabieg wyglądał o niebo lepiej.Po wejściu do gabinetu i wymianie kilku słów miałem ochotę stamtąd uciekać.Opatrunku na oko brak.O działaniu przepisanych leków dowiedziałem się dopiero w aptece.Omijajcie szerokim łukiem!

Trzeba przyznać, że lekarz jest konkretny i umie pomóc. Rzeczywiście humor trochę jak dr'House, ale kompetencja na wysokim poziomie, pomógł mi z problemem z którym zmagałam się przez wiele lat i dopiero lekarz mi pomógł, polecam.

Byłem u Pana Doktora na oddziale. Pomógł mi, ale jego podejście do pacjenta ma dużo do życzenia. Przebił mi gradówkę/jęczmień na powiece oka. Wypuścił do domu bez żadnego opatrunku, gdzie z powieki sączyła się krew. W odbiorze lekarz o znikomej empatii do pacjenta.

Jeżeli szukacie aroganckiego lekarza który wam zaszkodzi , wybierzcie jego. Stwierdził zapalenie spojówki i przepisał antybiotyk , po dwóch dniach jak prawie przestałem widzieć poszedłem do innego okulisty który rozpoznał zapalenie tęczówki i dobrał właściwe krople . Omijać !!

Wielkie nieporozumienie, odradzam wizyt u tego "lekarza". Brak kompetencji, wiedzy, a podejście do pacjenta poniżej 0. Jeśli komuś zależy na otrzymaniu pomocy to radze omijac szerokim łukiem

Bylam na sorze w szpitalu Najgorszy lekarz jakiego znam,siedzial 3 godziny w gabinecie i rozmawial przez telefon nie majac w środku zadnego pacjenta a ja czekalam z niemowlakiem przed jego gabinetem chamski a jak powiedzialam ile mam czekac to powiedzial sor to nie wyscigi masakra nie powinien wykonywac tego zawodu beznadziejny uwazajcie na niego najgorszy okulista arogancki