lek. dent. Łukasz Twardoch

Do gabinetu Pana Doktora Łukasza Twardocha trafiłem 7 lat temu. Moje zęby z uwagi na przebyte w dzieciństwie choroby i zażywane antybiotyki były szare i stosunkowo słabe. Pan Doktor zaproponował rozważenie porcelanowych koron. Skorzystałem z tej propozycji i każdego dnia gratuluje sobie tej decyzji. Teraz mam komplet uzębienia z jasnym naturalnym kolorem (góra i dół). Gryzienie bardzo twardych pokarmów nie sprawia mi żadnego problemu. Mojej mamie (bardzo wymagającej pacjentce), Pan Doktor wykonał pełną protetykę poprzedzoną drobiazgowym leczeniem. Mama zachwycona zarówno obsługą, efektem końcowym jak i ceną za usługę. Nigdzie nie ...

Do gabinetu Pana Doktora Łukasza

Mojej mamie (bardzo wymagającej pacjentce), Pan Doktor wykonał pełną protetykę poprzedzoną drobiazgowym leczeniem. Mama zachwycona zarówno obsługą, efektem końcowym jak i ceną za usługę. Nigdzie nie znajdziecie lepszej kompleksowej oferty w takiej cenie.

To jedyny dentysta do którego mam pełne zaufanie. Zawsze jest skupiony na problemie pacjenta. Niezwykle sympatyczny i zaangażowany lekarz. Gwarantuje profesjonalne podejście, sprawne szczegółowe postępowanie, szerokie kompetencje, trafne uwagi i ogromne zaangażowanie, żeby uratować każdego zęba.

Poleciłem ten gabinet wszystkim znajomym, przyjaciołom i rodzinie.