lek. dent. Łukasz Wlazło

Doskonały chirurg i mistrz w swoim fachu. Pan doktor podczas wizyty wszystko uprzejmie i rzeczowo wytłumaczył. Jednoczesne usunięcie dwóch beznadziejnie chorych zębów było całkowicie bezbolesne i trwało dosłownie chwilę. Serdecznie polecam.

Serdecznie polecam Pana doktora, rzeczowy , dokładnie wytłumaczył w czym jest problem. Uprzejmy . Polecam , wzbudzający zaufanie u pacjenta .

Serdecznie polecam Pana doktora zawsze pyta się przed ostatecznością wyrwania czy nie chce się leczyć zęba. Bardzo miły pełną kulturą. Znieczulenie zawsze dobre nic nie czuć. Byłem juz 3 razy na wyrwaniu i zawsze wszystko super sie goi , pełen profesjonalizm w swoim fachu A chciałbym podkreślić ze jestem osobą która panicznie boi sie dentysty, po pierwszej wizycie doktor odrazu przekonał mnie podejściem do wizyt u niego. Sympatyczny miły i odpowiada zawsze na wszelkie wątpliwości Pacjenta POLECAM

POLECAM

Obcesowy. Na uwagę, że patrzy nie na ten ząb, co trzeba, odpowiedział: "Tu też niezłe bagno", co zdumiało leczącego stomatologa. Strona internetowa beznadziejna-nie ma dni i godzin pracy. Konsultacja na zasadzie podaj dalej, czyli "na gębę". Na szczęście tylko tego od niego oczekiwałam.

Stanowczo odradzam Pana doktora. Po krótkich oględzinach zęba stwierdził, że jest konieczność wyrwania. Wprawdzie powiedział, że można spróbować leczyć, ale problem z zębem pozostanie. Doradził most lub implant (chyba nie muszę informować ile kosztuje) i chciał umawiać mnie od razu na wyrywanie. Inny dentysta właśnie uratował mi tego zęba. Podejście do pacjenta lekko lekceważące, zero empatii.

Inny dentysta właśnie uratował mi tego zęba.
Podejście do pacjenta lekko lekceważące, zero empatii.