lek. dent. Łukasz Zienkiewicz

Z czystym sumieniem polecam! Czysto , schludnie. Doktor wszystko tłumaczy , jest zaangażowany. Czuje się bezpiecznie i wszystko rozumiem.

Lekarz kompetentny i doswiadczony. Szanuję mój czas, wizyta odbywa się punktualnie. Pełen profesjonalizm i poczucie humoru. Leczenie kanałowe przeprowadzone kompleksowo. Stan zapalny się wycofał a to najważniejsze !

Mam bardzo doświadczone zęby, dlatego jestem przewrażliwiona na punkcie dentystów. Miałam przez dra robione wtórne leczenie kanałowe (spartolone przez kogoś innego), które zaczęło się od cierpliwego wyjaśnienia przebiegu, a jak się zaczęło, to cały czas było wiadomo co się dzieje, jaki jest postęp. Bardzo duża kultura osobista, poszanowanie pacjenta przez cały czas, nawet taki detal jak gumowa klamerka umożliwiająca trzymanie otwartej paszczy przez 2,5 godziny. Najważniejsze: udało się wszystko poprawić, dotrzeć do końca bardzo długich i zakrzywionych kanałów.

Kompetencja, doświadczenie, uśmiech, empatia, cierpliwość i poczucie humoru. A to wszystko w jednym doktorze...

Jestem zachwycona lekarzem. Godny polecenia. Jeżeli ktoś boi się dentysty to może śmiało udać się do dr. Zienkiewicza. Jest przesympatyczny.