lekarz Maamoun Laktineh

3,9
3,4
3,3
3,2

Żenujące przeżycie - lekarz absolutnie niezainteresowany pacjentem. Musiałam stanowczo zażądać wysłuchania problemu z którym przyszłam bo 90% czasu wypełniał swoją ogólną ankietę nie związaną z moim problemem! Niestety nie udało mi się przedstawić problemu bo lekarz ciągle przerywał i komentował, że to co mówię to bzdury. NIE DOSTAŁAM ŻADNEJ PORADY ANI POMOCY. STRATA CZASU. BRAK EMPATII, ZAINTERESOWANIA I WIEDZY O TYM CO NOWEGO W DZIEDZINIE GINEKOLOGII. UNIKAJCIE TEGO PSEUDOLEKARZA!!!!!

UNIKAJCIE TEGO PSEUDOLEKARZA!!!!!

Byłam u tego doktora już 5 razy, a wcześniej poleciła mi go koleżanka.Jestem w 6 miesiącu ciąży i jestem bardzo zadowolona z doktora. Na wszystkie badania dostaję skierowania, a jak są jakieś zastrzeżenia robię je powtórnie na zlecenia doktora. Na moje pytania zawsze dostaję wyczerpujące odpowiedzi.Bez żadnych problemów dostałam tez zwolnienie, gdyż warunki w mojej pracy są trochę napięte, a doktor to zrozumiał. To miły i stanowczy człowiek, jestem bardzo zadowolona, że na niego trafiłam!!Polecam

kompetentny, konkretny, zdecydowanie polecam

kompetentny, konkretny, zdecydowanie polecam

jestem zadowolona z tego lekarza, prowadzi mi ciążę.

jestem zadowolona z tego lekarza, prowadzi mi ciążę.

ten lekarz to sadysta, w życiu nie miała tak bolesnego badania, krzyczałam na cały gabinet tak mnie bolało, na co lekarz nie reagował, mimo że sam stwierdził ze mam powiększony jajnik stwierdził ze nie potrzebne mi usg transvaginalne które przepisała mi pani ginekolog, był chamski i wulgarny, cyt: "zasłonię zasłony żeby nie mieli darmowego porno"- powiedział to juz po "zbadaniu mnie", nazwał mnie grubą i łysiejącą tylko dlatego że mam wysokie czoło i przy 170 cm ważę 63 kg. Odradzam przez wielkie O

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana