dr n. med. Maciej Bączkowski

Gdy leżałam na oddziale ginekologii WIM i nagle pogorszył się mój stan (zagrożenie życia), Doktor Bączkowski przyjmował po godzinach swoje pacjentki korzystając z państwowego sprzętu. Kazał mi czekać aż skończy swoje " prywatne" wizyty. Nie było czasu, miałam wewnetrzny krwotok,gdyby nie rodzina i ich interwencja już nie byłoby mnie na tym świecie.

Polecam z całego serca.Zawsze prosto wyjaśni , omówi proponowaną drogę leczenia. Osoba, która powyżej ocenia na 1, chyba pomyliła specjalistów.

Wspaniały, kompetentny z dużą wiedzą :) z niesamowitym podejściem do pacjentki. polecam bardzo bardzo :)

Dobry lekarz,który pozwala sobie jednak na niewybredne głupie żarty.

Dobry lekarz,który pozwala sobie jednak na niewybredne głupie żarty.

Wspaniały Lekarz!!! Przeszłam w tym roku 2 operacje gin.,miałam kom.rakowe w guzie jajnika,potem musiałam profilaktycznie usunąć całą macicę.Dzięki Panu Bączkowskiemu żyję i jestem zdrowa!!! Ten lekarz jest godny polecenia,fachowiec z dużym doświadczeniem a przy tym bardzo uprzejmy do kobiet i wszystko wyjaśnia. Cudowny człowiek.Polecam! Iwona

Nie zachowuje procedur medycznych ! Obecnosc postronnycych osob w trakcie zabiegu. bez mojeje zgody.

Wspaniały lekarz! Byłam i jestem pacjentką dr Bączkowskiego. Zawsze były to wizyty bezpłatne w szpitalu na Szaserów. Miły i ciepły człowiek który tłumaczy a nie straszy pacjenta.