dr n. med. Maciej Badeński

Laryngolog

Niestety zdecydowanie nie polecam doktora Macieja Badeńskiego. Odniosę się do poszczególnych elementów, które można tutaj ocenić: Zaufanie do kompetencji Niestety po dwóch wizytach u p. Badeńskiego nie mam takiego zaufania. Byłam na dwóch wizytach. Kiedy na drugiej usłyszałam odmienną diagnozę i sposób leczenia niż na pierwszej wizycie to zwróciłam uwagę doktorowi, że poprzednio mówił coś innego. Na to usłyszałam, że w zasadzie to mogę sobie wybrać co dalej robić: zabieg albo leki. Poświęcony czas Na obu wizytach u p. Badeńskiego czułam się, że nie ma dla mnie czasu. Czułam, ze ...

Na obu wizytach u p. Badeńskiego czułam się, że nie ma dla mnie czasu. Czułam, ze moje pytania żeby cokolwiek się dowiedzieć o problemie zdrowotnym przedłużają czas wizyty.

Zdecydowanie nie, proszę przeczytać pozostałe fragmenty opinii.

W zasadzie żadne. Odpowiedzi: bo tak, bo nie, jak Pani chce, w zasadzie to od Pani zależy. Takie odpowiedzi zamiast konkretne decyzji czy zabieg czy leczenie. Jeżeli to zależy do Pacjenta to chyba lekarz powinien coś zasugerować, albo wskazać lepsze jego zdaniem rozwiązanie to konkretnego problemu. To że mogę iść na zabieg albo na leczenie wiedziałam przed wizytą u p. Badeńskiego.

Nie wiem jak to ocenić, w pozostałych opisach elementów wizyty można znaleźć wyjaśnienia i samemu wyciągnąć wnioski.

P. Badeńskiego cechuje bardzo niska kultura i brak szacunku dla Pacjenta. Zdawkowe odpowiedzi, brak konkretów, brak chęci wyjaśnienia, brak sugestii, brak rekomendacji. Zdecydowanie nie tego Pacjent oczekuje od lekarza.

Na koniec dodam, że wizyty dotyczyły dziecka. Jako Rodzic oczekuje od lekarza pokierowania leczeniem. Oczywiście lekarz nie powinien do niczego zmuszać, jeżeli są różna możliwości, ale w takim wypadku powinien przedstawić swoją rekomendację, sugestię oraz zalecenie. Mówienie, że może Pani zrobić jak chce jest w mojej opinii strasznym nieporozumieniem.

Fantastyczny lekarz. W końcu ktoś kompetentny dostępny zarówno prywatnie jak i na NFZ. Polecam. Mnie wyleczył, moją mamę również.

Wspaniały lekarz - kompetentny, miły, sympatyczny, polecam wszystkim, szczególnie małym pacjentom, gdyż doktor ma swietny kontakt z dziećmi

Skuteczny,uprzejmy,konkretny.jedynym mankamentem to, że zapisuje drogie leki.

Skuteczny,uprzejmy,konkretny.jedynym mankamentem to, że zapisuje drogie leki.

przemily czlowiek bardzo uczynny spokojny poswieca mi caly czas w trakcie wizyty polecam innym pacjetom