dr Maciej Bąk

2,7
2,6
2,9
2,6

Czytając istniejące już opinie, swoją dodaję jako formalność. Brak kultury, brak szacunku. Więcej pisać raczej nie potrzeba. Nie polecam tego człowieka. Proszę omijać szerokim łukiem. Jedyne co mogę polecić to aby Łużyckie Centrum Medyczne zakończyło współpracę z tym człowiekiem. Innym instytucją jeśli go zatrudniają polecam to samo.

Nie Polecam! Lekarz mając zdjęcie RTG i robiąc USG nie potrafi ocenić urazu u dziecka podejrzewa tylko zlamanie. Po 4 prywatnych wizytach które kosztowały 1000 zł stwierdza tylko stłuczenie podudzia. Po konsultacji u innego lekarza okazało się że było zlamanie kosci podudzia i uszkodzenie więzadeł bocznych. Dr. BĄK oprócz kasowania za wizytę prywatna nie powiedział nic co pomogło by dziecku w szybkim powrocie do zdrowia. Zdecydowanie nie polecam.

Byłem na Usg bioder 4 miesięcznej córki u dr Bąka. Był bardzo mało rozmowny i niezbyt uprzejmy.Nic nie tłumacząc pisał tylko w komputerze ….Jak się spytałem czy dobrze się stawy biodrowe kształtują u mojej córki to mnie zbył zdaniem ze jestem bardzo przejętym ojcem.Koszt wizyty 250 zl i nieprofesjonalne podejście do pacjenta -nie polecam! Córka też za bardzo sie ruszała usłyszałem w komentarzu.

Nie polecam. Lekarz bez kultury, bez szacunku do pacjentów, brak kontaktu wzrokowego. Nie mile komentarze. Wyprosil pacjenta z lekkim kaszlem (kaszel alergicznych przez cały rok) stwierdzając covid19. Zdecydowanie lepiej poświęcić czas i jechać do Nowej Soli lub Zielonej Góry.

Bardzo dziękuje Panu doktorowi za udzielenie pierwszej pomocy mojej córce. Wspaniałe podejście, szybka reakcja, pełen profesjonalizm. Zachowanie godne naśladowania innych medyków. Gorąco polecam.

Dobry fachowiec, uprzejmy , wysłucha pacjenta , prowadzi dokładne badanie, według mnie zasługuje na najwyższą ocenę . Polecam.

Dostałam skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu do ortopedy. Miałam silne bule w okolicy miednicy i stawów biodrowych. Nie chciałam długo czekać na NFZ więc poszłam prywatnie do Pana Macieja Bąka, który przyjmuje w ŁCM bo w tej placówce musiał bym czekać do końca marca Oczywiście przyjął mnie wytłumaczył mi od czego to może być i na to nie ma rady, a po jakimś czasie może czekać mnie operacja stawu biodrowego że nato niema żadnego leku. Przykro takie coś usłyszeć od lekarza który niby jest od tego fachowcem. Ale kase skasował ...

Nie chciałam długo czekać na NFZ więc poszłam prywatnie do Pana Macieja Bąka, który przyjmuje w ŁCM bo w tej placówce musiał bym czekać do końca marca Oczywiście przyjął mnie wytłumaczył mi od czego to może być i na to nie ma rady, a po jakimś czasie może czekać mnie operacja stawu biodrowego że nato niema żadnego leku. Przykro takie coś usłyszeć od lekarza który niby jest od tego fachowcem. Ale kase skasował nawet mu ręka nie drgneła. Nie polecam. Chciałabym napisac że poszłam do innej placówki gdzie zarejestrowałam sie na NFZ czekałam 8 dni i jóż jestem po pierwszej wizycie gdzie zostałam miło przyjeta jestem po pierwszym zastrzyku, dostałam żel do masażu instrukcje z zestawem ćwiczeń itd. czekam na druga wizyte i zastrzyk. To jest właśnie To!!!

swietny lekarz! bardzo uprzejmy, poswieca czas pacjentowi. polecam!

swietny lekarz! bardzo uprzejmy, poswieca czas pacjentowi. polecam!

doktor Macjej Bak ortopewda jest wspanialym lekarzem.Spelnia wszystkie w/w oczekiwania w kontakcje z pacjetem. Jest bardzo dobrym fachowcem,spelnia moje oczekiwania jakie stawiam w odniesieniu od lekarza ktory mnie leczy.Poswieca duzo czasu w rozmawia zemna aby miec pelna wiedze o mojch problemach zdrowotnych.Jest kompetentnym lekarzem. Posiada duza wiedze ze swojejdziedziny.Pacjeci nazywaja Go nasz dr.KILDER.Kilder srodowiska medycznego w Zarach.Polecam tego lekarza rodzinie i znajomym.Takich lekarzy pot6rzeba wiecej.

Lekarz, który mając wyniki badań nie potrafi postawić właściwej diagnozy. Zdecydowanie Go nie polecam. Udałam się do Niego ze skierowaniem od lekarza rodzinnego, który stwierdził u mnie osteoporozę i w skierowaniu napisał, że prosi o skierowanie przez lekarza ortopedę na badanie gęstości kości /densytometrię/. Pan Doktor Bąk zaprzeczył diagnozie postawionej przez lekarza rodzinnego i nie dał mi skierowania na densytometrię. Nie chcąc ryzykować swoim zdrowiem, narażać się na możliwość złamań, a jednocześnie stosując się do zaleceń lekarza rodzinnego postanowiłam te badanie zrobić prywatnie. Zapłaciłam 60 zł. Badanie to wykazało zaawansowaną osteoporozę. Z powodu braku fachowej wiedzy w diagnozowaniu lub złej woli tego Lekarza poniosłam uszczerbek finansowy oraz z opóźnieniem rozpoczęłam niezbędną kurację.