lek. dent. Maciej Baum

Znakomity specjalista . Dla swoich pacjentów zawsze znajduje czas. Pomocny w każdej kryzysowej sytuacji. Polecam dla dorosłych i dzieci które traktuje bardzo delikatnie.

W Sączu nie ma równych,Gabinet super,wszystkie możliwości leczeni.Jedyny gdzie idziesz bez strachu.Polecam wszystkim co nie lubią dentystów,tu nic nie boli.

SUPER LEKARZ :) Korzystałem wiele razy z usług Pana Doktora, min. licówki, implanty, leczenia kanałowe. Świetne podejście do pacjenta, rzeczowy, kompetentny, bardzo dobrze informuje pacjenta o leczeniu, pełen profesjonalizm a w dodatku miły i bardzo sympatyczny. Bardzo polecam !!! Pozdrowienia dla Pana Doktora.

Dr.Maciej Baum jest bardzo dobrym lekarzem,ma bardzo dobre podejście do pacjenta ale ważne jest że na umówioną wizytę nie czeka się w kolejce jak niekiedy w innych prywatnych gabinetach.Polecam:)

Godny polecenia lekarz. Bardzo dobrze tłumaczy chorobę i metodę jej leczenia. Wzbudza zaufanie, wysoka jakość usług, miła obsługa, kompetentność, indywidualne podejście do pacjenta. Pełen profesjonalizm.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Nowy Sącz"?

Andrzej Krzak

Chirurg stomatolog