lekarz Maciej Bieliński

Najlepszy ginekolog jakiego znam, dokładny, oddany swojej pracy, dostępny także między wizytami co w ciąży jest bardzo ważne.

Potwierdzam poprzednie negatywne opinie. Również spotkałam tego człowieka podczas obchodów po porodzie w szpitalu miejskim. Przez pierwsze 3 dni nie raczył mnie nawet zbadać, mimo że byłam po nacięciu krocza. W szpitalu miałam zostać 6 dni ze względu na żółtaczkę córki, a pan Bieliński nagle stwierdził że mnie tak szybko nie wypuści i że przetrzyma mnie do 7 doby bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Pytając o powód odpowiedział tylko że nie nie jestem więźniem i mogę się wypisać na własne żądanie.bardzo bezczelny, opryskliwy człowiek. Nie rozumiem pozytywnych opinii i współczuję kobietom, które spotkają tego lekarza po porodzie.

Ten lekarz to chodząca pomyłka. Prywatnie, za kasę to może i miły. Ale rodząc w szpitalu miejskim nastaw się kobieto na poniżanie z jego strony. Póki Ty tam będziesz pracował w życiu tam nie urodzę kolejnego dziecka. Nie pozdrawiam.

Bardzo dobry lekarz w najciezszych dla mnie chwilach bylo to poronienie uzyskalam wsparcie zainteresowanie I dobre slowo dziekuje

Witam Drogie Panie! Jestem zaskoczona negatywną opinią cóż proszę Pani ja również w tym roku rodziłam i nie narzekam a wręcz przeciwnie jestem w pełni usatysfakcjonowana profesjonalnością Pana Doktora. Jeszcze nie spotkałam się z tak oddanym swojej pracy Doktorem! Poród przebiegł w 100% pomyślnie, czułam się bardzo bezpieczna gdyż Pan Doktor na bieżąco sprawdzał co u mnie, pytał co potrzebuję, czy mam jakieś pytania, jak jakieś miałam z chęcią odpowiadał i relacjonował sprawę porodu. Zszył mnie osobiście, a gdy położna przyjechała do domu na wyjęcie szwów była pod wrażeniem perfekcyjnie wykonanego szwu. Sama mogę powiedzieć, że po cięciu nie ma śladu. (rodziłam siłami natury) a córeczka ma już 5 miesięcy i jest cała, i zdrowa. Kieruję w stronę Pana Doktora Blielińskiego niskie ukłony wdzięczności za wspaniałą opiekę, którą mogłam doświadczyć w trakcie prowadzonej przez niego ciąży oraz lata wcześniejszej znajomości. POLECAM Z CAŁEGO SERCA!!!

Zwykły konował i tyle, z soboty na niedziele pan doktor miał okazję mieć dyżur w szpitalu miejskim na Kapuściskach. Pech chciał że moja bratowa w tym czasie rodziła. Kobieta mała, drobna po jednej już cesarce, w opiniach 3 lekarzy prowadzących obie ciąże z uwagi na dziewczęcą budowę ciała nigdy naturalnie nie urodzi. Do tego dochodziła jeszcze cukrzyca ciążowa wiec o porodzie naturalnym jakby nie powinno być mowy. Niestety Pan Doktor kazał faszerować ją od godziny 22,00 oxytocyną i z poleceniem do mojej bratowej żeby urodziła do 1,00 bo potem to on idzie spać bo jest od rana na dyżurze. Dziewczyna po raz drugi w tym szpitalu całą noc wiła się z bólu a ostatecznie tuż przed zejściem z dyżuru ów konował wykonał cesarkę. Jego etyka lekarska, która powinna być dla niego i innych konowałów świętością została schowana głęboko w d.... Być może Bieliński jest super lekarzem dla pacjentek które przyjmuje prywatnie i wiadomo dlaczego. Tego typu lekarze w ogóle nie powinni pracować w państwowej służbie zdrowia. Bo niestety służba zdrowia to misja a nie prywatne przedsiębiorstwo a tam się kasy nie zarabia, więc po co się wysilać i pomagać choremu w bólu i cierpieniu... Jestem matką 3 dzieci i rodziłam w Gdańsku bo tam mieszkam. Każdej kobiecie życzę takich porodów i opieki medycznej.

Bardzo dobry lekarz!!Z resztą jak wszyscy lekarze z położnictwa i patologi ciąży..;]