lek. dent. Maciej Bilski

Proponowałbym dwa razy się zastanowić przed podjęciem leczenia zębów u tego psędo stomatologa. Ja miałem bardzo złe doświadczenie,zęby które leczył niestety rozleciały się po kilku latach, okazało się że zostały źle przeleczone kanałowo , jeden z nich to trójka górna. Radzę trzymać się z daleka

dentysta "sprinter" w przypadku złożenia reklamacji dowiesz się że reklamacja przyjmowana jest po 3 tygodniach od wykonanego zabiegu a to ze względu na zbyt niski poziom bólu

miła obsługa szybko bez boleśnie pełen profesjonalizm Gorąco Polecam

miła obsługa szybko bez boleśnie pełen profesjonalizm Gorąco Polecam

Bardzo polecam Pana Macieja. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.Kompetentny ,dokładny i bardzo ciepły jako człowiek. Z każdym problem stomatologicznego wychodzi zwycięsko. Polecam gorąco .

Z każdym problem stomatologicznego wychodzi zwycięsko. Polecam gorąco .

Przesympatyczny, dowcipny, troskliwy, godny zaufania fachowiec!!! Dzięki Panu Maćkowi moje ząbki wyglądają naprawdę ślicznie. W końcu mogę się normalnie uśmiechać. Pragnę też wspomnieć o Pani Anecie , która jest asystentką Pana doktora, to naprawdę bardzo miła i zawsze uśmiechnięta osoba!!! Bardzo dziękuję!!! Napewno polecę ten gabinet znajomym!!! Pozdrawiam!

polecam wszystkim znajomym którzy mają małe dzieci bo nikt niema takiego fantastycznego podejścia do naszych milusińskich jak Pan Doktor Maciej.Pozdrawiam zadowolony pacjent.

Najlepszy dentysta , jakiego miałam w życiu, bardzo dobry fachowiec, dowcipny, uroczy człowiek, wykonuje najlepsze koronki i wstawki , jakie widziałam (porównując te u znajomych w ustach, od innych dentystów). Wielu znajomych "nawróciłam "na dr Bilskiego, każdy był zachwycony. Ceny prywatnych zabiegów tez nie należą do wygórowanych. Gorąco namawiam .

bardzo dowcipny sympatyczny przyjemny i mily polecam

bardzo dowcipny sympatyczny przyjemny i mily polecam

Nie znam lepszego lekarza, życzę mu dużo zdrowia, bo jakby jego zabrakło to nie wiem co by było. Gdybyśmy mieli wszystkich takich lekarzy bylibyśmy światową dumą i przykładem. Dziękuję Panie Maćku.Zbyszek