Maciej Binek

Neurolog

Byłam na kilku wizytach u Pana dr. Na większości był uprzejmy, wizyty jednak trwały bardzo krótko, ale może to kwestia mojej przypadłości - dość oczywiste leczenie. Na pewno nie można Mu zarzucić braku diagnostyki, na pierwszej wizycie skierowanie na wszystkie potrzebne w diagnostyce różnicowej badania, dokładny wywiad. Ogólnie jestem zadowolona i polecam leczenie u Pana Doktora :)

Przepraszam może na mnie trafiło ale ja nie jestem zadowolon..z wizyty u pana dr-a nie pomógł mi, wyczuwałam zarozumiałość i niechęć dalszej rozmowy, chce to mi da skierowanie, na operację ale ja chcę bez operacji.

Wspaniały lekarz,godny polecenia,dobry lekarz i miły dla pacjentów,a przy tym bardzo kompetentny

Dzięki trafnej diagnozie dr Binka żyję. Przez prawie dwa lata szukałam pomocy z powodu bólu głowy. Wmawiano mi, że jestem nerwowa i spięta. Dopiero dr Binek, bez wahania zlecił mi rezonans magnetyczny, Okazało się, że mam guza mózgu. Jestem już po operacji i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Dziękuję.

Miły, uprzejmy, kompetentny. W przypadku padaczki, na podstawie wyników badań, zasugerował termin całkowitego wyleczenia w przypadku niewystępowania ataków i pod warunkiem przyjmowania leków. Obecnie czuję się coraz lepiej i nie mam ataków już od ponad pół roku. Potrafi w fachowy i prosty sposób wytłumaczyć rodzaj choroby oraz ogólne zagrożenie dla życia i zdrowia.

Miły, uprzejmy, kompetentny. W przypadku padaczki, na
podstawie wyników badań, zasugerował termin całkowitego
wyleczenia w przypadku niewystępowania ataków i pod warunkiem
przyjmowania leków. Obecnie czuję się coraz lepiej i nie mam
ataków już od ponad pół roku. Potrafi w fachowy i prosty
sposób wytłumaczyć rodzaj choroby oraz ogólne zagrożenie dla
życia i zdrowia.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Bydgoszcz"?

Epoka
Aliantów
Żnin
Dom Sue Ryder Poradnia Psychogeriatryczna
Roentgena 3
Kormoranów 128/23
85-432 Bydgoszcz
Laboratorium Analiz Lekarskich "ALCO"
Wojska Polskiego 46
85-235 Bydgoszcz
Awimed
Hallera 2C
Bydgoszcz
"Krystyna Kopa i Wspólnicy" Sp. z o. o. Centrum Zdrowia "Błonie"
Broniewskiego 9
85-316 Bydgoszcz