Maciej Binek

Neurolog

Wizyta mojego męża Stanisława Szymańskiego u dr.Macieja Binka przebiegała wzorcowo: szybkie rozpoznanie choroby i bardzo przystępne i dokładne wyjaśnienie dolegliwości. Wspaniała relacja lekarz - pacjent. Mąż bardzo poleca Pana Doktora innym Pacjentom.

Wspaniała relacja lekarz - pacjent.
Mąż bardzo poleca Pana Doktora innym Pacjentom.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. W końcu trafiłam na neurologa, który kompleksowo podszedł do moich dolegliwości i na spokojnie mi wszystko wytłumaczył. Zostałam wysłuchana i na wszystkie moje pytania została udzielona odpowiedz. Najważniejsze, że zaproponowane leczenie okazało się skuteczne i uciążliwe bóle głowy, które były nie do zniesienia przestały mnie nękać. Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc. Dla Mnie Pan doktor jest profesjonalistą, którego z czystym sumieniem polecam!

Lekarz 100% z powołania!! Tylko dziękować za to co robi dla innych!! Przesympatyczny, oddany pacjentowi, empatyczny.

Lekarz 100% z powołania!!
Tylko dziękować za to co robi dla innych!!
Przesympatyczny, oddany pacjentowi, empatyczny.

Profesjonalista w swojej specjalizacji. Kreatywnie działa jeśli chodzi o farmakoterapię. Rzeczowe i spokojne podejście do pacjenta. Pacjent czuje się komfortowo podczas wizyty. Dobrze prowadzi pacjentów z chorobami przewlekłymi patrząc po moim przypadku.

Byłam na kilku wizytach u Pana dr. Na większości był uprzejmy, wizyty jednak trwały bardzo krótko, ale może to kwestia mojej przypadłości - dość oczywiste leczenie. Na pewno nie można Mu zarzucić braku diagnostyki, na pierwszej wizycie skierowanie na wszystkie potrzebne w diagnostyce różnicowej badania, dokładny wywiad. Ogólnie jestem zadowolona i polecam leczenie u Pana Doktora :)

Przepraszam może na mnie trafiło ale ja nie jestem zadowolon..z wizyty u pana dr-a nie pomógł mi, wyczuwałam zarozumiałość i niechęć dalszej rozmowy, chce to mi da skierowanie, na operację ale ja chcę bez operacji.

Wspaniały lekarz,godny polecenia,dobry lekarz i miły dla pacjentów,a przy tym bardzo kompetentny

Dzięki trafnej diagnozie dr Binka żyję. Przez prawie dwa lata szukałam pomocy z powodu bólu głowy. Wmawiano mi, że jestem nerwowa i spięta. Dopiero dr Binek, bez wahania zlecił mi rezonans magnetyczny, Okazało się, że mam guza mózgu. Jestem już po operacji i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Dziękuję.

Miły, uprzejmy, kompetentny. W przypadku padaczki, na podstawie wyników badań, zasugerował termin całkowitego wyleczenia w przypadku niewystępowania ataków i pod warunkiem przyjmowania leków. Obecnie czuję się coraz lepiej i nie mam ataków już od ponad pół roku. Potrafi w fachowy i prosty sposób wytłumaczyć rodzaj choroby oraz ogólne zagrożenie dla życia i zdrowia.

Miły, uprzejmy, kompetentny. W przypadku padaczki, na
podstawie wyników badań, zasugerował termin całkowitego
wyleczenia w przypadku niewystępowania ataków i pod warunkiem
przyjmowania leków. Obecnie czuję się coraz lepiej i nie mam
ataków już od ponad pół roku. Potrafi w fachowy i prosty
sposób wytłumaczyć rodzaj choroby oraz ogólne zagrożenie dla
życia i zdrowia.

Jest to lekarz godny zaufania.Leczy moją mamę ,jest ona chora na parkinsona.Bardzo jej pomógł,dostosował jej dobre leki ,dzięki którym może dobrze funkcjonować.To on rozpoznał u niej tą chorobę.Lekarz godny polecenia