lek. dent. Maciej Bloch

Dentysta profesjonalny , z sercem i bardzo miły drugi pan dentysta też profesjonalista bardzo miły i dokładny . Usługi na wysokim poziomie polecam warto .

Lecze sie u Pana doktora juz chyba 10 lat. I moj maz rowniez. Nie znam lepszego lekarza. Mam do Pana doktora 100% zaufania. Jezdze do Pana doktora 25 km i nawet nie pomyslalam o stomatologu w swoim miescie. Milo. Bezbolesnie i fachowo. Zadnych problemow ze zrobionymi zebami. Polecam.

chodzę do Pana Doktora już jakiś czas jest najlepszy, delikatny zawsze miły i uśmiechnięty, siędząc na fotelu czlowiek czuję się bezpieczny, jako jedny przyjmuje do późna

Najlepszy dentysta w starogardzie gdańskim, bardzo uprzejmy i sympatyczny , drugi Pan stomatolog,który również tam leczy również bardzo sympatyczny i rzetelny. Znają się na rzeczy i naprawdę warto wydać każdą zlotówkę właśnie tam. Pozdrawiam bardzo miła atmosfera u nich .

Byłam u Pana Blocha i dzięki tej wizycie uwierzyłam, że do dentysty można iść bezstresowo z szerokim uśmiechem na twarzy. Zero bólu!! Przemiły dentysta jak i jego asystentka!! Miałam skomplikowane leczenie kanałowe, które zostało wykonane szybko, sprawnie i co najważniejsze DOKŁADNIE! Dentysta ten jest wart każdej złotówki!!! Polecam wszystkim! U innych dentystów przeżywałam wręcz katusze! Gdy poszłam do Pana Blocha, to wyszłam z szerokim uśmiechem na twarzy, żadnego bólu! Wreszcie przekonałam się, że wizyta u dentysty może być przyjemna i bezbolesna!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Starogard Gdański"?

Medpharma

Bohaterów Monte Cassino 10

ul. Jana Heweliusza 3/3
80-890 Gdańsk
Centrum Stomatologiczne EURO DENT
Kołobrzeska 39F
80-288 Gdańsk
Niepubliczny Zakład Opieki Środowiskowo-Rodzinnej "PULS-MEDIC"
Chałubińskiego 23
80-809 Gdańsk