lek. dent. Maciej Bloch

Byłem dopiero drugi raz u pana Blocha i jestem pełen uznania dla Jego kompetencji. Dzisiejsza wizyta była krótka, ale towarzyszyła jej miła atmosfera i lekarz w zrozumiały sposób odpowiedział mi na zadane pytania. Na pewno w najbliższym możliwym terminie wrócę tutaj jako pacjent.

Nie kwestionuję fachowości pana Blocha. Potężne wątpliwości budzi jednak brak punktualności. Byłem dwa razy i za każdym razem lekarz miał półgodzinny poślizg. W cywilizowanym świecie czeka się ewentualnie na tego kto płaci, a nie na tego komu się płaci. Z tego powodu trzeciej mojej wizyty u tego pana nie będzie. Mimo wszystko całemu zespołowi życzę powodzenia.

Pan doktor zawsze imponuję mi wiedzą i umiejętnościami. Jakość otrzymanej pomocy jest nieporównywalna z innymi. Wykorzystywane materiały również. Polecam wszystkim.

Dentysta profesjonalny , z sercem i bardzo miły drugi pan dentysta też profesjonalista bardzo miły i dokładny . Usługi na wysokim poziomie polecam warto .

Lecze sie u Pana doktora juz chyba 10 lat. I moj maz rowniez. Nie znam lepszego lekarza. Mam do Pana doktora 100% zaufania. Jezdze do Pana doktora 25 km i nawet nie pomyslalam o stomatologu w swoim miescie. Milo. Bezbolesnie i fachowo. Zadnych problemow ze zrobionymi zebami. Polecam.

chodzę do Pana Doktora już jakiś czas jest najlepszy, delikatny zawsze miły i uśmiechnięty, siędząc na fotelu czlowiek czuję się bezpieczny, jako jedny przyjmuje do późna

Najlepszy dentysta w starogardzie gdańskim, bardzo uprzejmy i sympatyczny , drugi Pan stomatolog,który również tam leczy również bardzo sympatyczny i rzetelny. Znają się na rzeczy i naprawdę warto wydać każdą zlotówkę właśnie tam. Pozdrawiam bardzo miła atmosfera u nich .

Byłam u Pana Blocha i dzięki tej wizycie uwierzyłam, że do dentysty można iść bezstresowo z szerokim uśmiechem na twarzy. Zero bólu!! Przemiły dentysta jak i jego asystentka!! Miałam skomplikowane leczenie kanałowe, które zostało wykonane szybko, sprawnie i co najważniejsze DOKŁADNIE! Dentysta ten jest wart każdej złotówki!!! Polecam wszystkim! U innych dentystów przeżywałam wręcz katusze! Gdy poszłam do Pana Blocha, to wyszłam z szerokim uśmiechem na twarzy, żadnego bólu! Wreszcie przekonałam się, że wizyta u dentysty może być przyjemna i bezbolesna!

Uczęszczam do dr Blocha od 10 lat, moja rodzina również. Pan dr niejednokrotnie ma spóźnienia, ponieważ przyjmuje nagłe przypadki. Rozumiem, że jak ktoś płaci, to wymaga. Jednakże tak długo już uczęszczam na wizyty u Pana dr, że wiem, iż warto na niego czekać. Bardzo dobry fachowiec, rzetelny. Nie "skasuje" za byle co. Mam do niego stuprocentowe zaufanie. Zbyt długo korzystam z jego usług, żebym mogła się skarżyć. W Ciągu tych 10ciu lat ani razu nie miałam jakichkolwiek problemów z zębami po jego interwencji. Gorąco polecam! Moim skromnym zdaniem, jeden z lepszych fachowców w StG. Ludzie z Gdańska "biją się", żeby dostać u niego miejsce.