lek. stom. Maciej Bodal

Z całego serca polecam stomatologa Macieja Bodaj. Doktor Maciej zaopiekował się uzębieniem całej mojej rodziny. Moja córka Veronika "szalenie" bojąca się wcześniej wizyt u stomatologa teraz dopytuje się o kolejna, pomimo, iż nie ma już nic do zrobienia :-)! Moja Mama po wizycie stwierdziła, że nie spotkała się wcześniej z tak profesjonalnym stomatologicznym męsko-konkretnym podejściem. A ja po regularnym leczeniu, mogę się pochwalić zdrowym, śnieżno-białym uśmiechem!!! Przemiła a przede wszystkim profesjonalna i kompleksowa obsługa!!! Dziękuję Panie Macieju!!!

Super podejście do pacjenta, Dr Bodal poświęcił naprawdę sporo czasu, by dokładnie wytłumaczyć na czy będzie polegało leczenie i na jego zaplanowanie.Przyjazna atmosfera od momentu wejścia do gabinetu oraz bardzo dobry kontakt z lekarzem, budują renomę tego miejsca i gwarantują wysoki poziom wykonywanych usług.

Doktor Maciej Bodal leczy moją córkę, wspaniały profesjonalista, rewelacyjne podejście do dzieci. Nie boję się powiedzieć dziecku , że idziemy do dentysty. Fachowo leczone zęby. Polecam każdemu z całego serca.

Doktor Maciej to naprawdę świetny fachowiec. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Dwa razy rwał mi zęby i jestem bardzo zadowolona ponieważ odbyło się bez komplikacji. Przed zabiegami zawsze mówi co będzie robił. To co robi, robi dokładnie Inwestuje w gabinet i sprzęt. Pan doktor usunął mi trudną dolną ósemkę. Poleciłam synowi i jemu także usunął w krótkim czasie dwie ósemki. Z przebiegu leczenia ja i syn jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie wyobrażam sobie iść gdziekolwiek indziej z problemami stomatologicznymi niż tutaj. Polecam.

Zdecydowałam się na wizytę u doktora z polecenia innego znanego specjalisty na Pomorzu. Konieczna była ekstrakcja górnej ósemki i niewykluczone było, że odbędzie się ona z komplikacjami. Do gabinetu szłam pełna obaw, ale doktor potrafił stworzyć tak przyjazną atmosferę, że bez problemu postanowiłam zaufać jego umiejętnościom. Zabieg nie był łatwy, ale z mojej perspektywy pacjenta leżącego na fotelu dentystycznym, zabieg odbył się właściwie bezboleśnie i zakończył się euforycznym poczuciem ulgi z powodu niespodziewanego końca wielodniowego bólu. Jasne instrukcje, jak postępować po takim zabiegu i profesjonalizm samego zabiegu spowodowały, że rana zagoiła się szybko i obyło się bez żadnej opuchlizny. Leczenie stomatologiczne moich dzieci zdecydowałam powierzyć doktorowi. Zdecydowanie polecam i dziękuję za wszystko.

Polecam z całego ❤️ Pana doktora.Pan doktor,bardzo kompetentny w swoim zawodzie.Do tego człowiek,bardzo miły i zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Najlepszy stomatolog w 3- mieście!

Wspaniały lekarz, profesjonalista, odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, gdyż nie boi się wyzwań leczenia trudnych zębów. CZŁOWIEK O WIELKIM SERCU. Leczę się u niego od wielu lat i nie wyobrażam sobie innego lekarza. W dodatku mam upośledzoną niepełnosprawną córkę, której nikt nie chciał się podjąć leczenia (bo po co tracić tyle czasu i się męczyć). U doktora znalazłam pomoc i opiekę. Znamy się z lekarzem od ponad dwudziestu lat. Moja córka nie da sobie zrobić zęba nikomu innemu jak tylko doktorowi. Z nikim innym nie chce współpracować do tego stopnia, że gryzie kopie i płacze. Do doktora wjeżdża na wózku uśmiechnięta, chętnie współpracuje i da sobie z zębami zrobić wszystko. Co wynika z bardzo dobrego podejścia doktora do dzieci, w tym do dzieci chorych. Niekiedy wierci jej zęba bez znieczulenia (bo nie można jej podać). Robi to tak powoli i delikatnie, i tak ją zagaduje, że córka nie płacze i jest uśmiechnięta. Poświęca tyle czasu ile potrzeba. Wiem że przyjeżdżają do niego rodzice z chorymi dziećmi z całej Polski. Jestem bardzo zadowolona z opieki na de mną i córką. Posiada supernowoczesny sprzęt, jest wszzędzie bardzo czysto. Z SERCA POLECAM TEGO LEKARZA.

Pełen profesjonalizm i rzetelność. Wspaniały fachowiec. Lekarz z powołania. Nie trafiłem na lepszego lekarza. Pod jego opieką i kontrolą nie mam żadnych poważnych problemów z zębami. W gabinecie milutka atmosfera, jak w domu. Bardzo czysto i najnowszy profesjonalny sprzęt. POLECAM.

POLECAM.

Bardzo dobry fachowiec. Niesamowite podejście psychologiczne do pacjenta, szczególnie, jeśli pacjent ma wcześniejsze niemiłe wspomnienia zwiazane z dentystami.

Generalnie wizyt u dentysty nie lubię z powodu tego co mnie spotkało w dzieciństwie, a jeśli jest to ekstrakcja zęba i do tego górnej dwójki to byłam przerażona. Do gabinetu trafiłem z polecenia i się nie zawiodłem. Dentyści u których byłam wcześniej twierdzili, że złamany ząb trzeba natychmiast usunąć, a tymczasem doktor Maciej poświęcił sporo czasu aby wysunąć korzeń, na którym będzie można umieścić koronę. Niestety nic z tego nie wyszło bo korzeń też był pęknięty i skończyło się całkowitą ekstrakcją (a właściwie dłutowaniem). Byłam załamana, że straciłam dwójkę (przecież ...

Do gabinetu trafiłem z polecenia i się nie zawiodłem.
Byłam załamana, że straciłam dwójkę (przecież to widać przy każdym otwarciu buzi) ale pan doktor dokleił mi mojego zęba (wyglądało to bardzo naturalnie) i polecił wstawienie implantu gdy dziąsło zagoi się. Tak też uczyniłam.
Byłam w potrzebie i udzielono mi profesjonalnej pomocy, próbując do ostatniej chwili ratować co się dało, polecam każdemu.