• Dyrektor Medyczny i Szef Zespołu Medycznego „Uni Klinik - Chirurgia Plastyczna”;
• Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej ...

• Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz IPRAS (International Confederation for Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery);
• Uczestnik licznych ogólnoświatowych zjazdów, konferencji oraz szkoleń.
• Czynny operator i konsultant w zakresie chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej;
• 2007-2012 Operator i konsultant w Klinice Chirurgii Plastycznej Dr A. Sankowskiego w Warszawie;
• 2002-2008 - Starszy Asystent w Klinice Chirurgii Plastycznej w Szpitalu im. Prof. Orłowskiego;
• 2007 - Specjalizacja z chirurgii plastycznej, ocena bardzo dobra – kier. specjalizacji Prof. J. Jethon;
• 1996-2002 - Asystent w Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej w Warszawie
• 2002 - Specjalizacja II stopnia z chirurgii ogólnej, ocena bardzo dobra – kier. specjalizacji Prof. M. Borkowski;
• 1997 - specjalizacja I stopnia z chirurgii ogólnej, ocena bardzo dobra - kierownik specjalizacji Prof. M. Borkowski;
• 1995 - 1996 - asystent w Klinice Głowy i Szyi Centrum Onkologii ul. Roentgena 5 ordynator - Dr. J .Pietruszkiewicz;
• 1993 - 1994 - asystent w Klinice Psychiatrii w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie ul. Sobieskiego 1/9 ordynator Dr hab. J. Wciorka;
• 1992 - staż podyplomowy w Szpitalu Praskim w Warszawie;
• Dr Maciej Charaziński to autor i współautor publikacji z zakresu chirurgii ogólnej i plastycznej, a także medycyny estetycznej;
• Trener w zakresie zabiegów medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej.

Anonim

13.03.2017

100% zadowolenia z leczenia. Bezboleśnie i co najważniejsze znakomite rezultaty. Polecam bo warto. Dodam jeszcze, że mój problem do łatwych nie nalezał :-)

Anonim

16.02.2017

Budzi zaufanie, kompetentny naprawde dobry fachowiec. Wizyta w bardzo dobrej atmosferze i szczegółowe wyjaśnienia. Polecam.

Asia

13.11.2016

Mój mąż był na konsultacji u Pana doktora w sprawie operacji przegrody nosowej. Wrócił zachwycony,jeszcze żaden lekarz nie był w jego ocenie taki rzetelny, przede wszystkim wysłuchał problemu od początku do końca. Potem wszystko dokładnie wytłumaczył i pokazał jak to będzie wyglądało. W tej chwili robi badania i czeka na termin zabiegu.Polecamy

Elżbieta

30.12.2013

Fatalnie. Jestem po konsultacji. Pan doktor niechętny do wyjaśniania zabiegu, niesympatyczny, bez kontaktu. Uciekłam.

Agnieszka

07.11.2013

Witam U dr Charazińskiego byłam dopiero na konsultacji dotyczącej powiększenia biustu. Termin operacji mam na grudzień. Chciałabym jednak podzielić się informacją na temat dr Charazińskiego. Zrobił zarówno na mnie jak i na moim mężu bardzo pozytywne wrażenie, konkretny, nie mówił tylko o pozytywnych stronach zabiegu, ...

Witam
U dr Charazińskiego byłam dopiero na konsultacji dotyczącej powiększenia biustu. Termin operacji mam na grudzień. Chciałabym jednak podzielić się informacją na temat dr Charazińskiego. Zrobił zarówno na mnie jak i na moim mężu bardzo pozytywne wrażenie, konkretny, nie mówił tylko o pozytywnych stronach zabiegu, ale również o komplikacjach pooperacyjnych. Jestem pewna, że wykonuje swoją pracę najlepiej jak potrafi. Nie mam żadnych wątpliwości co do wyboru chirurga, jestem jego w 100 % pewna po tym jak rzetelnej konsultacji mi udzielił.polecam!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Warszawa"?

WellDerm Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej
Piękna 44