lekarz Maciej Chylak

1,2

Lekarz fatalny, zero zainteresowania pacjentem. Prosiłem o skierowanie na badanie ogólne krwi i moczu, również prosiłem o zbadanie poziomu insuliny (mam insulinooporność). Nie zlecił mi tego, bo niecały rok temu miałem robione na to badanie :D... Absurdalne, mam brać leki na insulinooporność, nie wiedząc jakie mam wyniki. Muszę ponownie zgłosić się do lekarza endokrynologa celem otrzymania skierowania na badanie tego, ponieważ samemu chcąc zrobić to badanie mam zapłacić stówkę. Nie po to płacę miesięcznie za medicover gdzie takie badania mam w cenie abonamentu, żeby jeszcze dopłacać do badań.

Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak nieprzyjemnym i aroganckim lekarzem. Dziwi mnie fakt że po tak wielu negatywnych opiniach pod którymi w 100% się podpisuje nadal przyjmuje w Medicover gdzie sami prywatnie opłacamy składki. W trakcie teleporady sprawiał wrażenie bardzo niezadowolonego że w ogóle musi ją odbywać. Na zupełną utratę głosu i ból gardła zalecił paracetamol gdzie po kolejnej konsultacji u innego lekarza skończyło się diagnozą anginy, zapaleniem tchawicy, antybiotykiem i zwolnieniem z pracy na conajmniej 5 dni. Człowiek słyszał że nie potrafię z siebie wydobyć żadnego dźwięku a miał problem z wystawieniem L4, gdzie takie zwolnienie biorę naprawdę w ekstremalnych przypadkach. Musiałam się o nie wręcz prosić a w rezultacie tak namieszał w dokumentach że kolejny lekarz musiał wszystko prostować.

Fatalny “lekarz”. Nieuprzejmy, niesłuchający pacjenta. Nie dostałam od niego żadnej pomocy a jedynie niemile „porady”. Jak najdalej od takich specjalistów

Fatalny “lekarz”.
Jak najdalej od takich specjalistów

Najgorszy lekarz z jakim miałam kiedykolwiek styczność - nie polecam ! Poprosiłam o zwykłe skierowanie na badania profilaktyczne i go nie dostałam. Badania, które na NFZ są bezpłatne typu krew i mocz ja nie mogłam otrzymać skierowania w ramach prywatnej opieki, za którą place. Doktor był bardzo nieprzyjemny i niesympatyczny. Na koniec powiedziałam że nic nie chcę od niego i się rozłączyłam. Chwilę później miałam konsultacje u przemiłej Pani Doktor, która nie dość że bez problemu wystawiła skierowanie to jeszcze zaleciła kilka badań profilaktycznych od siebie. Nie rozumiem dlaczego ten ...

Najgorszy lekarz z jakim miałam kiedykolwiek styczność - nie polecam !
Nie rozumiem dlaczego ten Doktor nadal jest zatrudniony w placowce prywatnej pomimo tak złych opinii.
Nigdy więcej !

Wszystkie wystawione wcześniej opinie są zgodne z tym co spotkało mnie podczas teleporady - zachowanie wprost chamskie, szokujące. w dodatku, po konsultacji z której nic nie wynikło, mimo 3 prób wyjaśnienia lekarzowi problemu i potrzeb skierowania do specjalistów na badania - wystawił dokumentację w której obwinił mnie o "niegrzeczność" - "chory mówi wybitnie nie jasno, nie jasno opisuje wcześniejsze problemy diagnostyczne", a chodziło tylko o skierowanie do laryngologa przed operacją zagranicą. Takie zachowania nie powinny mieć miejsce w systemie zdrowotnym. Zdecydowanie nie polecam

Trochę wahałem się z napisaniem opinii, ale jak wszedłem na ranking to utwierdziłem się we przekonaniu, że warto. Niemiły, opryskliwy człowiek. Pomimo zaplanowanej tydzień później operacji na którą potrzebowałem skierowania do laryngologa stacjonarnie, podczas teleporady powiedział, że nie umówi mnie do nikogo stacjonarnie, bo operacja to nic pilnego i mogę ją sobie przełożyć i poczekać na wizytę za 2-3 tyg.. Od innego lekarza dostałem skierowanie od ręki. Powiem szczerze, że trochę jestem w szoku, że Medicover zatrudnia tego człowieka po takich opiniach.

zgadzam się z wszystkimi negatywnymi opiniami na temat 'lekarza' rozmowa dramat prowadząca do niczego. Jestem zażenowana, że mimo takiej ilości złych opinii nikt z zarządu MEDICOVER nie kontroluje tego i że nadal trwa tak niski poziom obsługi przez tego pana. Lekarz podważa wykonane wcześniej badanie usg twierdząc podczas teleporady, że na pewno mi nie dolega to z czym się zgłaszam. sposób w jaki rozmawiał to brak kultury osobistej nie mówiąc już o braku profesjonalizmu jaki powinien być o empatii już nie wspominając. DRAMAT!!!!! LEKARZ ROKU :(

zgadzam się z wszystkimi negatywnymi opiniami na temat 'lekarza'
DRAMAT!!!!!
LEKARZ ROKU :(

Porażka. Gdyby można dać 0 gwiazdek dałabym 0. Arogancja i nie słuchanie pacjęta dzwoniącego z konkretną proźbą o skierowanie na badania. Skierowanie otrzymałam ale nie na te badania, na które chciałam. NIE POLECAM

Witam bardzo uprzejmy i rzeczowy lekarz bardzo miły postawił dobrą diagnozę i według mnie jest bardzo kompetentny i polecam tego lekarza

Bardzo arogancki lekarz. Zgadzam się w pełni z osobami, które wystawiły negatywna opinię temu lekarzowi. mam zamiar napisać skargę na sposób prowadzenia konsultacji online przez tego pana.