lek. dent. Maciej Ciesielski

Kilka dni temu zakończyłem ponad półtoraroczne leczenie moich przypadłości (ściskoszczęk, bruksizm - w efekcie

Po konsultacjach ,dwóch innych stomatologów wysłało mnie do dr Ciesielskiego.Po latach bezsensownego leczenia ,nie tego co powinno być leczone, wreszcie mogę się szeroko uśmiechać. Pełna kompetencja całego zespołu ,dokładnie wytłumaczony sposób leczenia .Ceny dostosowane do jakości usług ,a te na najwyższym poziomie. Przemiła atmosfera i przyjaźni ludzie .

UWAŻAJCIE!!! Pierwszy raz spotkałam sie z takim naciągacze. Przyleciałam z Angli i umówiłam sie na wizytę konsultacyjna nic szczególnego chciałam sprawdzić jak co roku moje zabki:) podkreślam ze leczę regularnie ! Pan madralinski kazał mi narobić mnóstwo prześwietleń itd. Bo inaczej nie mogl stwierdzić czy cos jest nie tak . Po czym okazało sie ze mam 3 zeby do leczenia za 900 zł !!! Wyszłam lżejsza o 240zl zapłaciłam za zdjęcia i konsultacje. Jednak umówiłam sie do kliniki na KSM skonsultować bo to mi nie pasowało . Okazało sie ze mam kropeczke na jednym zębie i w jednym dziurę pod plomba za co zapłaciłam 300 zł razem:) zawsze konsultujcje z innymi gabinetami bo człowiek sie nie zna a ten oszust moze wmówić nam wszystko !!! Pięknie ubierze w słowa udaje zbawcę i człowiek wierzy lekarzowi szok !!!

Bardzo dobry lekarz jestem swiezo po zrobieniu 10 zebow krwawily mi dziasla masakrycznie w 3 dni dzieki panu dr. mam juz wszystko na tip top a dziaselka nie krwawia wogole. Naprawde warty polecenia

Stwierdził u mnie 8 zebów do leczenia! Chodziłem regularnie więc nie uwierzyłem. Konsultowałem to z dwoma innymi stomatologami też prywatnymi znależli tylko 1 ubytek! Wniosek wyciągnijcie sami. Ceny szokujące, a najchętniej przeleczyłby wszytkie zęby od początku.

Rewelacja, pełna kompetencja całego zespołu zarówno Pana lekarza jak i asystentki Pani Ani.

Fantastyczny lekarz a przede wszystkim człowiek o co w dzisiejszych czasach trudno, dzięki Panu doktorowi mogę nareszcie swobodnie się uśmiechać i tak na marginesie bardzo przystojny i ciepły co nie ukrywam przyczyniło się do chęci odwiedzania tego gabinetu