Maciej Dembek

Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, umiejętności na najwyższym poziomie. Z całą odpowiedzialnością polecam pana doktora Macieja Dembka . Od lat leczy moje zęby. Jest dokładny i kompetentny. Do leczenia podchodzi z dużym zaangażowaniem. Lekarz naprawdę wart polecenia.

Rutyna, fachowość, perfekcja i uprzejmość bez granic.Miłe i serdeczne nastawienie do pacjenta jego problemów z zębami. Wrażliwość na ból i dyskomfort pacjenta. Bezbolesne, fachowe i szybkie usuwanie zębów, fachowe leczenie oraz wzorowe dorabianie protez. Lekarz stomatolog na miarę naszych czasów.Godny polecenia innym cierpiącym z powodu ...

Wrażliwość na ból i dyskomfort pacjenta. Bezbolesne, fachowe i szybkie usuwanie zębów, fachowe leczenie oraz wzorowe dorabianie protez. Lekarz stomatolog na miarę naszych czasów.Godny polecenia innym cierpiącym z powodu uzębienia.

skuteczny i dobry stomatolog chociaż brutalny

skuteczny i dobry stomatolog chociaż brutalny

Z pewnością kompetencji mu nie brakuje, wzbudza zaufanie swoim stoickim spokojem. Polecam tego lekarza.

Jest to bardzo dobry stomatolog, leczy zęby bardzo dokładnie, jeśli pacjent ma jakies pytania co do leczenia zawsze wszystko wyjaśni, zdecydowanie polecam.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Ostrzeszów"?

Grabowska 55

Prywatny Gabinet Stomatologiczny