lek. stom. Maciej Dorosz

Również szczerze polecam dr. Dorosza. Gdy konkretnie spuchło mi dziąsło, jako jedyny zaoferował wizytę na drugi dzień z rana, reszta oczywiście albo nie miała terminów, albo na hasło "nowy pacjent" odkładała słuchawkę. Dlatego za samo podejście w tej konkretnej sytuacji w przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług p. Dorosza. Jeśli dodać do tego naprawdę przystępne ceny w stosunku do innych stomatologów, u których za samo tylko przekroczenie progów ich pięknych, bialutkich, nowoczesnych gabinetów płacisz stówę, to wychodzi że w tym przypadku trafia się na dentystę idealnego:-)

Bardzo dobry stomatolog. Fachowy, delikatny i kulturalny. Bardzo dobre podejscie do pacjenta . Z bolem zeba zaproponowal mi wizyte juz rano nastepnego dnia. Po raz pierwszy w zyciu leczono mi zeby bez znieczulenia. I zéro bolu . Polecam . Dziekuje Panie Doktorze

Najlepszy w Tarnowie, jako jedyny odebrał telefon w niedzielę i zgodził się pomóc przy bolącym zębie, inni nie odbierali lub odmawiali. Polecam z całego serca!!! 😍

Bardzo fachowe podejście do pacjenta. Miły i sympatyczny lekarz,który gotów jest poświęcić swój czas nawet w godzinach, których już nie przyjmuje. Jestem bardzo zadowolony z każdej wizyty a było ich trochę. Cena za usługi jest odpowiednia. Lekarz stomatolog godny polecenia.

Cena za usługi jest odpowiednia. Lekarz stomatolog godny polecenia.

Bardzo dobry stomatolog w niedzielę specjalnie przyjechał do gabinetu szybko i skutecznie uporał się z bólem finansowo też mało skasował godny polecenia

Wspaniały lekarz i dobry człowiek.10 listopada 2019/niedziela/, specjalnie otworzyl gabinet i pomógł mi skutecznie w ogromnym bólu, podczas gdy inni lekarze, albo nie odbierali telefonu, albo zbywali!!!Polecam.Dziękuję Panie doktorze.Oby więcej takich specjalistów.Jeszcze raz wielkie dzięki.Pozdrawiam.Katarzyna.

Godny polecenia. Kompetentny i bardzo uprzejmy. Nigdy nie odmówił pomocy przy bolacym zebie. Odwiedziłam wielu stomatologów ale teraz tylko u dr. Dorsza leczę zeby.

wg. mnie najlepszy stomatolog w Tarnowie. Wyleczył mi zęba, którego dwóch innych dentystów spisało na straty i kazało wyrwać! Teraz chodze tylko do niego!

Teraz chodze tylko do niego!

Uprzejmy, kompetentny i przede wszystkim sympatyczny lekarz, serdecznie polecam, co więcej w porównaniu z innymi stomatologami Jego uslugi sa w przystepnej cenie. Oceniam na 5 :)

Zawsze bardzo bałam się dentysty,ale dopiero P.M.Dorosz sprawił ,że bez problemu siadam na fotel. Bardzo dobry lekarz,miły i sympatyczny. POLECAM.

Zawsze bardzo bałam się dentysty,ale dopiero P.M.Dorosz
sprawił ,że bez problemu siadam na fotel.
Bardzo dobry lekarz,miły i sympatyczny. POLECAM.