Maciej Drewek

Świetny lekarz! Mam piękne i zdrowe uzębienie dzięki Panu Doktorowi. Nigdy mnie nie zawiódł, od prostych wypełnień po skomplikowane leczenie kanałowe.

Nie jest to może najbardziej uprzejmy człowiek na świecie, ale fachowcem jest świetnym. Co do tego nie ma wątpliwości. Ma leczyć, a nie miło zagadywać.

Leczę się u Pana Macieja już od kilku lat, plomby które założył do dziś się trzymają, ze wszystkich dentystów jakich znam jest największym profesjonalistą. Dysponuje nowoczesnym gabinetem, nigdy mnie nie zawiódł.

The best! przemiły, kompetentny, z powołania lekarz! Atmosfera w gabinecie przeniła, tworzą świetny duet z żoną !

Pan Maciej Drewek to doskonały dentysta, godny polecenia w każdej sytuacji. Leczę się u niego od ok 10 lat, i nigdy mnie nie zawiódł. Dysponuje nowoczesnym sprzętem, okazuje się, że nawet wizyta u dentysty może być komfortowa. Przede wszystkim, jeżeli się za coś zabiera, robi to doskonale, w moim przypadku zawsze bezbłędnie. Wypełnienia założone przez niego ponad 8 lat temu trzymają się bez zarzutu, inni pacjenci też go polecają.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog "?

Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog
NZOZ "Happy Dent" Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna
www.happydent1.pl ul. Krakowska 47
Radomsko
Zakład Opieki Zdrowotnej "ELMADENT" s. c.
Szpitalna 14
41-300 Dąbrowa Górnicza