lekarz Maciej Eliszewski

Ginekolog położnik, USG

Bardzo polecam Pana Doktora. Prowadził moje dwie ciąże (po długiej bezpłodności), przy drugiej osobiście wykonywał cc. Jest bardzo miły, uprzejmy, wesoły a przede wszystkim kompetentny. Ciąże potrafi tak poprowadzić, że po każdej wizycie wszelkie obawy mijają. W każdej chwili można do niego zadzwonić lub wysłać smsa i zawsze odpowiada. Dzięki intuicji a przede wszystkim profesjonalizmowi Pana Doktora mój starszy synek jest "prawie" zdrowy a mogło być źle. Natomiast mój młodszy synek był owinięty dwa razy pępowiną wokół szyi i dzięki fachowości Pana Doktora wszystko skończyło się bardzo dobrze. Ponadto w szpitalu również interesował się mną i moimi synkami. Chodziłam i w dalszym ciągu będę chodziła do Pana Doktora, a chciałam dodać że u wielu lekarzy byłam zanim trafiłam do doktora Eliszewskiego.

Pan doktor ELISZEWSKI,pracując jeszcze w Purdzie prowadził moje dwie ciaże,odebrał równiez jeden poród,jest naprawde godnym polecenia lekarzem:)kompetentny,delikatny wie co robi :)polecam z czystym sumieniem

jestem jego pacjentką od kilku lat, prowadził moją pierwszą ciążę idealnie. jest człowiekiem niezwykle kompetentnym, kulturalnym, dokładnym, uprzejmym i spokojnym. wszystko szczegółowo wyjaśnia, odpowiada na smsy i telefony, jest to lekarz którego darzę największym zaufaniem i powierzam kolejną ciążę. mimo iż przyjmuje tylko prywatnie nie żałuję tych pieniędzy-a i stawkę ma bardzo rozsądną

To jest drugi lekarz, o którym mogę powiedzieć że jest z powołania i nastawiony na pomoc innym. Wspomnę, że tym pierwszym lekarzem jest Michał Brożyna, pracujący w szpitalu wojewódzkim. Maciej Eliszewski jest dokładny, posiadający wiedzę, umiejętności. Jest słowny i nie zostawia pacjentki samej sobie. Nie chodzi też o pieniądze, bo niektórzy lekarze są mili w gabinetach prywatnych a po za nimi już nie. Pan Eliszewski w gabinecie jak i w szpitalu jest taki sam. Mam opiekę prywatnie u doktora, ale gdy trafiłam do szpitala również zajął się mną jako pacjentem i jako człowiekiem. Zresztą nie tylko mną, bo każdą pacjentką. Przeprowadził zabieg, otoczył opieką i dał nadzieję, że będzie dobrze. Cieszę się, że właśnie trafiłam na doktora. Mimo, że mam do Olsztyna prawie 100 km, jest warto jeździć. DZIĘKUJĘ

Byłam u Pana doktora i uważam,ze jest świetnym lekarzem, wszystko dokładnie wyjaśnił, jestem bardzo zadowolana z wizyty.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Olsztyn"?

Andrzej Kawka

Uniwerystecki Szpital Kliniczny w Olsztynie